NewsEventy

Nerieš vyráža na ANIMAL TOUR 2018 a my budeme pri tom

Nerieš vyráža na ANIMAL TOUR 2018 a my budeme pri tomChalani z Nerieš vydali prednedávnom EP ANIMAL, ktoré už rotuje fanúšikom v prehrávačoch zhruba 2 týždne. Po hudobných úspechoch, skvelých číslach v predajoch a na youtube, hosťovaniu na najväčších hiphopových tour na Slovensku a Česku a veľkej priazni ľudí, chystá táto skupina svoju vlastnú tour. Tá odštartuje už o 11 dní s koncertom v Prievidzi a ukončí sa krstom v bratislavskom Ateliéri Babylon.  Chcete byť pri tom? Čítajte ďalej.

Lístky si môžete kúpiť na predpredaj.sk (platí len pre Žilinu, Banskú Bystricu a Bratislavu), pri zvyšných mestách budú lístky v predaji len na mieste! 

Čo pre vás chystáme? (Exkluzívne)

Keďže sme mediálny partner celej ANIMAL TOUR, máme skvelú príležitosť priblížiť vám samotných interpretov počas cestovania.  Budeme pre vás zachytávať zábery z hotelov, zvukové skúšky, pauzy na benzínke, živé vystúpenia a tak ďalej. Všetko budete mať online v pripravovanom článku, ktorý budeme postupne aktualizovať. Vytvoríme akýsi timelime, kde bude všetko zoradené podľa času a miesta, na ktorom sa budú Nerieš nachádzať. Zároveň vás budeme informovať o live-streamoch a samozrejme aj o samotných koncertoch. 

Nerieš vyráža na ANIMAL TOUR 2018 a my budeme pri tom

Komentáre

Odporúčame