Články

Vratko Rohoň, Peter Nagy či Marpo. Čomu sa venujú interpreti, keď nespievajú?

Človek je tvor kreatívny a umelec obzvlášť. Preto niektorým slovenským či českým interpretom nestačí len hudba a venujú sa aj ďalším zaujímavým aktivitám. My ti dnes ukážeme niektoré z nich.

 

Peter Nagy

Peter Nagy nás už dlhé roky sprevádza svojou hudbou. Svoju sebarealizáciu vyjadruje však aj inou formou umenia, a to fotografiou. Zaujíma sa prevažne o čiernobielu fotografiu a ženské akty. Viac z jeho práce si môžeš pozrieť tu.

Vratko Rohoň, Peter Nagy či Marpo. Čomu sa venujú interpreti, keď nespievajú?

Kristina Tran

Speváčka, ktorú si niektorí pamätáte pod pseudonymom Layla. Odteraz si ju však budete pamätať nie len ako krásnu talentovanú speváčku, ale aj ako výrobkyňu štrikovaných svetrov. Jej značka SOAY okrem hand-made svetrov prináša ďalšie originálne štrikované produkty. Viac z jej dielne nájdeš tu.

 

Rest

Rest z labelu Ty nikdy svojich fanúšikov na sociálnych sieťach prirodzene motivuje k lepšej životospráve. Aktívne športuje a začal sa viac venovať aj zdravej strave. Fenomén zdravého stravovania je predmetom viacerých diskusií a každý má na túto tému vlastný názor. Či si vegan, vegetarián, paleo, glutenfree alebo chceš len okúsiť nové chute, inšpiruj sa Restovou stránkou o jedle.

 

Paulie Garand

Pri labeli Ty nikdy ešte chvíľu ostaneme. Členovia tohto tímu sú všestranne šikovní, o čom svedčí aj Paulie, ktorý nemá problém doplniť skladby o vlastný vizuál. Jeho prácu za kamerou si môžete pozrieť napríklad aj v Boy Wonderovom videoklipe.

 

Vratko Rohoň

Vratko z obľúbenej skupiny Iné Kafe sa viac ako tvorbe hudby dnes už venuje svojej ďalšej vášni – lietaniu. Vratko je od roku 2008 pilotom,  ktorý často lieta napríklad aj na Boingoch rady 700. O tom, že sa mu darí i v kariére pilota svedčí aj fakt, že v roku 2012 práve on pilotoval lietadlo, ktorú doviezlo našich hokejistov na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji.

Vratko Rohoň, Peter Nagy či Marpo. Čomu sa venujú interpreti, keď nespievajú?

 

Dame

Dame je jeden z raperov, ktorý na sebe dlhé roky maká. Napriek tomu, že sa profesionálne venuje tetovaniu, vysokú úroveň kvality si drží aj v rape.  Dlhšiu dobu tetoval v Grécku a na termín tetovania si u neho počkáš poriadne dlho. 

 

KUBO ➕O aka @kubokrizo top

Príspevok, ktorý zdieľa PREPÁČTE OFFICIAL (@adamvandame),

  

Marpo

Otakar Petřina ej kej ej Marpo z TroubleGangu, je český raper. No zďaleka nie len to. Až 9 rokov bol bubeníkom jednej z najpopulárnejších českých skupín – Chinaski. Okrem hudby sa mu však darí aj športe. Marpo je bývalým vicemajstrom Českej republiky v thaiskom boxe a tento rok po 8 ročnej prestávke chystá svoj návrat.

Komentáre

Odporúčame