ČlánkyPlaylisty

PLAYLIST: Počúva Plexo aj skladbu Rockstar od Post Maloneho?

PLAYLIST: Počúva Plexo aj skladbu Rockstar od Post Maloneho?Je tu pondelok a s ním aj nová časť našej rubriky PLAYLIST. Minule sme sa pozreli na to, čo počúva Matej Straka zo skupiny Nerieš. Dnes tu máme vysokého reprezentanta z Bratislavy, ktorý vyniká svojou lyrikou a ľudskou tvárou. Na nič sa nehrá a ževraj sekol s alkoholom. Áno, hovoríme o Plexovi. 

Plexo vydal minulý rok album Nočné Mory, ktorý je podľa nášho názoru dosť nedocenený. Obsahuje naozaj skvelé veci s výpovednou hodnotou a aktuálnym soundom. Tento počin nájdeš na všetkých platformách, takže ak si to ešte nepočul, ihneď to naprav. Samozrejme nechýbajú ani videoklipy, ktorých Plexo urobil celkovo 5. Album môžeš podporiť tu a klipy si vychutnáš na youtube. 

Čo však Plexo počúva vo voľnom čase? Jeho tracklist je zložený najmä z bangerov, ktorý obleteli celý svet a neustále naberajú na popularite. Post Malone, Lil Uzi Vert či Russ boli minulý rok v kurze a nemyslíme si, že sa to tento rok zmení. Ostatných interpretov nájdeš v playliste nižšie. 

Čo chcú?

Komentáre

Odporúčame