Články

Tina oslavuje narodeniny: EVOLÚCIA

 

Tina oslavuje narodeniny: EVOLÚCIA

Len nedávno sme vám priniesli rozhovor s obľúbenou speváčkou Tinou. Dnes má táto diva narodeniny a my považujeme za povinnosť jej zagratulovať možno neobvyklým spôsobom. Vytiahli sme preto zo šuflíka jej evolúciu do súčasnej podoby. Za celú redakciu prajeme všetko najlepšie!

Vlasy v cope, gitarka v ruke. Žiadny prehrotený makeup, celkom nenápadná slečna. No dobre, Tinin exotický zjav nikdy nepôsobil nenápadne. O Martininej existencii vieme približne od roku 2003. Vtedy vyšiel jej prvý, dnes už známy singel „Story“ , ktorý vyhrával všetky slovenské hitparády. Vtedy ešte nikto netušil, že na Slovensku rastie nová hviezda. Jej špecifický hlas, prejav sa veľmi rýchlo chytil a zaznamenal veľmi pozitívnu odozvu. Už o rok na to, v roku 2004 vyšiel debutový album s príznačným názvom „Tina“ a spolupráce si šupla napríklad s takým Vecom, Čistychovom či Wichom. V tom istom roku sa Tina stala víťazkou  súťaže Grand Prix Radio, kde bola vyhlásená ako najväčší talent roka.

Rok 2005 bol pre Tinu ďalší z mimoriadne úspešných. Album s názvom „Chillin“ priniesol niekoľko songov, ktoré sa tešili a do dnes tešia veľkej obľube. Singel “ Viem, že povieš áno“ sa stal vôbec najhranejšou  skladbou roka.

Ako jednej z mála sa podarilo stáť na pódiu s menami populárnymi aj za našimi hranicami ako napríklad – The Black Eyed Peas, Simply red či The Beatnuts, ako predskokanka.

Tretí štúdiový album niesol názov „Veci sa menia.“  Na albume si zahosťoval aj Rytmus a ich spoločný song „Príbeh“, patrí ešte dnes medzi najobľúbenejšie spolupráce. Aj vďaka tomuto albumu si po niekoľkých rokoch nominácii s neskrývanou radosťou prevzala strieborného Slávika v kategórii Speváčka roka.

Krátko na to objavila televízia v Tine ďalší potenciál. Jej pohotovosť či dôvtip jej priniesli novú príležitosť a tak sa po kolách  konkurzov z Tiny stáva moderátorka najsledovanejšej speváckej súťaže Superstar. Ona sama túto skúsenosť niekoľkokrát nazvala ako obrovskú výzvu, s ktorou sa ale perfektne popasovala. Možno aj preto, že jej parťákom bol „vycvičený“ profík Leoš Mareš.

Tina oslavuje narodeniny: EVOLÚCIA

Tinin ďalší album, vyšiel v roku 2011, niesol názov S.E.X.Y. a opäť patril medzi tie najlepšie, ktoré na Slovensku v tej dobe vyšli. Na produkcii sa podielal napríklad Mišo Biely či Tomi Popovič.

 V tom istom roku si Tina zopakovala svoje herecké skúsenosti v jednom z najlepších filmov, aké na Slovensku kedy vznikli. Reč je o filme Lóve, v ktorom hlavnými postavami boli Mišo Nemtuda a Kristína Svarinská.

Láska si našla aj Tinu. Jasné, všetkých si nás raz nájde.

20. februára 2013 sa jej narodil syn Leo, ktorého má s futbalistom Richardom Lásikom.

Tina oslavuje narodeniny: EVOLÚCIA

Láska to nebola asi tá pravá. Tá prišla keď sa Tina a Separ stretli na koncerte a niečo medzi nimi preškočilo. Bum. Jeden z najznámejších raperov na Slovensku učaroval Tine natoľko,  až si jedného dňa povedali áno, navždy. No a ona učarovala zjavne jemu, pretože patria medzi najharmonickejšie a najšťastnejšie páry. Teda pardon, s ich spoločnou dcérou Aničkou, tvoria harmonickú a šťastnú rodinu a my im prajeme, aby boli takýto štastní minimálne navždy.

Dosiaľ posledným vydaným albumom bol Unplugged, na ktorom sa zozbieralo množstvo jej prerobených singlov.

Tina sa rozhodla venovať sa svojej rodine a hudobný svet opustila. So svojími fanúšikmi sa však nezabudla rozlúčiť.

Pošuškáva sa ale, že chystá návrat, takže veríme, že to tu Tina ešte rozbije.

Tá si zatiaľ naďalej vychutnáva čas strávený so svojimi deťmi a milovaným manželom a dáva reálny rozmer svojim snom.

 

Autor: Katarína Cíbiková

Komentáre

Odporúčame