NewsČlánky

Exkluzívne: Strapo odhaľuje cover nového albumu POSCHOD13.

Už prešlo viac ako dva roky od posledného Janiho albumu VERSUS. Približne posledného polroka nás však Strapo pripravuej na svoje nové sólo a dnes ti RukaHore exkluzívne prináša prvé informácie o novom albume, ktorý dostal názov POSCHOD13. Položili sme Strapovi zopár otázok, aby nám svoje nové sólo aspoň z časti priblížil, tak sa pohodlne usaď a buď pozorný.

Exkluzívne: Strapo odhaľuje cover nového albumu POSCHOD13.

Čau Strapo. Je to už viac ako dva roky od albumu Versus, ktorý zožal veľký úspech. Môžu tvoji fans očakávať od nového sóla čosi ako životnú dosku?

Čau. Fanúšikovia môžu očakávať, že som do toho opäť dal maximum a snažil som sa vyjadriť ku všetkému, čo mi od Versusu ležalo na srdci aj na jazyku. A myslím, že ja osobne ho momentálne určite považujem za môj životný album.

Vidno, že tvorca coveru si dal naozaj záležať. Ako cover vznikal a kto je jeho autorom? 

Autorom je MANOVA DESIGN, za ktorým stojí Moe zo Solid Move. Je to pre mňa veľký profesionál a človek, s ktorým sa mi super spolupracuje už od Versus bookletu, ktorý robil tiež. Fotenie mal na starosti taktiež Moe, ktorý oslovil na spoluprácu Zdenka Hanouta a ten urobil fotky na mieru. S výsledkami jeho práce som maximálne spokojný a myslím, že aj fanúšikovia ju ocenia.

Podieľal si sa na ňom aj ty sám? Alebo si si len povedal svoju predstavu a zvyšok si nechal v rukách profesionála? Má cover nejaký hlbší význam?

Moe patrí k ľuďom, ktorí si zaslúžia dôveru pri svojej práci a treba mu dať slobodu. Ja patrím medzi ľudí, ktorí zvyknú do všetkého kecať a mám veľký problém s dôverou voči ostatným humanoidom. Napriek tomu sme ale vždy dokázali urobiť kompromis a podarilo sa nám opäť spraviť booklet, ktorý má hlbší význam a zároveň je aj kombináciou našich spoločných nápadov.

Na záver, kedy môžeme očakávať zverejnenie tracklistu s hosťami a predpredaj?

Predpredaj sa spúšťa 13.3.2018 a album vychádza 13.4.2018 na shop.rukahore.sk/strapo, ale hostí a tracklist prezradíme až neskôr. Všetky CD v predpredaji budú podpísané! Díky za podporu a zdravím fanúšikov aj neprajníkov!

#POSCHOD13

Exkluzívne: Strapo odhaľuje cover nového albumu POSCHOD13.

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame