Eventy

Boli sme na FEMINA krste. Sleduj videoreport s naším moderátorom Tomym (VIDEO)

Boli sme na FEMINA krste. Sleduj videoreport s naším moderátorom Tomym (VIDEO)V závere minulého roka vydala Sima svoj prvý sólový album, ktorý nazvala FEMINA. Ten v sebe ukrýval rôzne témy, ktoré boli na našej scéne v podstate tabu. Áno, sú to síce témy o vzťahoch a tie sú dosť bežné, ale Sima ponúkla na tieto veci iný pohľad. Konštruktívne kritizuje mužov, dáva do popredia predstavy žien a chce, aby ženy neboli naivné a držali sa svojich hodnôt. 

Úspešný album potrebuje aj našlapaný krst. Ten sa konal 22.02.2018 v bratislavskom Ateliéri Babylon. Na tejto show nechýbali tanečníčky, exkluzívni hostia, DJ-ka a náš moderátor Tommy Kotty, ktorý spoločne s kameramanom natočili pre vás videoreport.

V  ňom uvidíte rozhovory s osobnosťami ako Ego, Tina, Matej Zrebný, Dominka Mirgová, ADiss, Šorty, LakyDeff, Fejbs, Saimonsa, Dalyb, Ronnie, Tina a na záver Sima a jej frajer/producent Tomáš Gajlík. Niektorí z nich prezradili, čo chystajú do budúcna, prečo sú na krste a čo si myslia o samotnej myšlienke FEMINA.

POZRI SI CELÝ REPORT V KTOROM NÁJDEŠ AJ EXKLUZÍVNE ROZHOVORY

ČO ŽELAJÚ SIME A JEJ FEMINE KOLEGOVIA Z HUDOBNEJ SCÉNY?

 ALBUM FEMINA A TAKISTO MERCH NÁJDEŠ U NÁS NA SHOPE

Komentáre

Odporúčame