Články

UPDATE: Instagramová vojna – Strapo odpovedá Momovi

UPDATE:

Včerajšok sa niesol v znamení instagramovej kauzy medzi chalaňmi.

Zatiaľ čo sme mali možnosť vidieť a počuť iba Momovu verziu, tak dnes je realita iná. Strapo na svoj instagram zavesil vyjadrenie a teraz môžeme všetci polemizovať a pýtať sa, kde je vlastne pravda?

STRAPOVE VYJADRENIE

 

Nebudem sa k tomu už vyjadrovať ale toto som musel… „z nutnosti“

Príspevok, ktorý zdieľa Strapo Official (@strapo_official),

 

Je rok 2018 a ľudia si už mohli zvyknúť, že konflikty medzi známymi osobnosťami sa riešia najmä cez internet. Samozrejme, vždy sa nájdu výnimky a niekedy sa o tom verejnosť ani nedozvie. Včera sa však odohrala zaujímavá situácia, v ktorej bol hlavný aktér Momo a starosta menšej obce na Záhorí. 

„V garážach zaparkoval na miestach pre rodiny ten pán. Ja som k nemu podišiel autom a spýtal sa, či je tu s rodinou, lebo ja som a či mi nemôže uvoľniť miesto, lebo je všetko plné. Agresívne reagoval na mňa, tak som vystúpil. On chcel odo mňa dôkaz, že či mám dieťa v aute. Tak som mu otvoril dvere a ukázal som mu trojročnú dcéru. Došlo k takej verbálnej roztržke. ja som mu odpovedal ďalej, nenechal som sa zastrašiť. Následne na mňa vytiahol strelnú zbraň. Začal ma zastrašovať so zbraňou v Bory Mall o dvanástej na obed,“ opisuje Momo pre TV JOJ.

Pri Momovi vtedy bola aj jeho žena Sandra, ktorá celý incident sledovala z auta. Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff povedal o prípade viac. ,,Po príchode na miesto a následnom preverení hodnovernosti tohto oznámenia bol z dôvodu podozrenia zo spáchania prečinu nebezpečného vyhrážania v súlade so zákonom obmedzený na osobnej slobode 33-ročný muž. Ten bol následne hliadkou policajného zboru eskortovaný za účelom vykonania ďalších potrebných úkonov na príslušné policajné oddelenie.“ Proti starostovi bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu nebezpečného vyhrážania. 

Keď už ste v obraze, tak môžeme pokračovať ďalej. Včera sa začali vyjadrovať na Instagrame k tejto situácii Ektor a Strapo. Pridávali Insta Stories a príspevky ohľadom Moma. Ten sa dnes vyjadril na jeho Insta Stories tiež – ak to chcete stihnúť, tak šup šup na Momov IG.

UPDATE: Instagramová vojna - Strapo odpovedá Momovi

UPDATE: Instagramová vojna - Strapo odpovedá MomoviUPDATE: Instagramová vojna - Strapo odpovedá Momovi

UPDATE: Instagramová vojna - Strapo odpovedá Momovi

UPDATE: Instagramová vojna - Strapo odpovedá Momovi

Nazývajú ho „samozvaným vagabundom a udavačom“, ktorý to išiel hneď nahlásiť na políciu. Snitch = práskač. Momo sa vyjadril, že to už ďalej riešiť nejde a Ektor si svoje príspevky vymazal s tým, že sa radšej sústredí na dovolenku.

Situáciu budeme „sledovať“, prípadne aktualizujeme tento článok. 

Komentáre

Odporúčame