News

Tekashi 6IX9INE a jeho crew sa pobili s výtržníkmi na letisku v LA! (VIDEO)

Ak sledujete bližšie informácie ohľadom Tekashiho, tak viete, že jeho hype je za veľkou mlákou dosť obrovský. Čomu za to americký rapper s mexikánskymi koreňmi vďačí? Je to najmä kvôli samotnej hudbe, no zároveň aj kvôli jeho kontroverznosti. Tých problémov, ktoré sa okolo neho motajú je mnoho, stačí však vedieť, že nie všade ho vítajú s otvoreným náručím a dokonca sa mu vyhrážajú.

Presne tento prípad sa stal včera, keď Tekashi a jeho crew cestovali cez medzinárodne letisko v Los Angeles. Práve v tomto meste dostal od miestnych členov gangu varovanie, že ak príde do ich mesta, tak to nemusí dopadnúť dobre. Príčinu konfliktu zatiaľ nevie nikto pomenovať, no do bitky sa zapojilo celkovo 8 ľudí aj s Tekashim. Jeho vyjadrenie si môžete pozrieť vo videu nižšie

Pripomíname, že jeho debutový projekt s názvom Day 69 vychádza už zajtra! Predobjednať si ho môžete na apple music, prípadne si počkať na Spotify alebo iné dostupné appky a služby. 

Ďalšie vyjadrenia nájdete na jeho Instagrame

Čo sa týka jeho koncertov, niekoľko z nich sa už stihlo zrušiť. Tekashi si z toho ťažkú hlavu nerobí a pripomína, že sa nebojí a bude naďalej provokovať haterov. Ako na to reagujú napríklad v San Antoniu? 

Komentáre

Odporúčame