News

CARDI B vyhrala historické Grammy a vymazala svoj instagram!

Vzala obľúbenú značku rumu, pomenila v nej písmenká, a tak vznikol pseudonym jednej z aktuálne najpoprednejších svetových ženských rapperiek, Cardi B. Narodila sa a vyrástla v Bronxe v pomeroch, ktoré ju doviedli k tomu, že sa stala dokonca striptérkou. Neskôr však začala zabŕdať do hudby, vyšli jej viaceré mixtapy, stala sa internetovo známou osôbkou prostredníctvom dnes už mŕtvej platformy Vine. V hudbe sa teda motá od roku 2015 a za ten čas na stihla vypracovať pomedzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta.

Aktuálne informácie však znejú, že so svojím vlaňajším štúdiovým debutom Invasion Of Privacy si vybudovala uznanie v podobe ocenenia Grammy za najlepší rapový album minulého roka.

Záznam z odovzdávania ceny za najlepší rapový album roka 2018

Niet sa čomu čudova,ť tento projekt jednoducho ovládol rebríčky, jeho tracky dosahujú obrovské čísla a Cardi so svojím debutom jednoducho u ľudí zabodovala. Konkurencia za posledný rok bola skutočné veľká, pretože vyšlo viacero kvalitný projektov ako napríklad Scorpion od Drakea, Astroworld od Travisa, či Queen od večnej rivalky Nicki Minaj. Napriek tomuto všetkému sa Cardi stala historicky vôbec prvou rapperkou, ktorej sa podarilo získať tento titul. To vyvolalo obrovskú nespokojnosť u jej neprajníkov, ktorých spätná väzba sa vyústila do toho, že Cardi B zmazala svoj oficiálny Instagram!

Pozri si reuploadnuté vyjadrenie Cardi B na jej fanúšikovskej stránke

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cardi speaks‍♂

Príspevok, ktorý zdieľa Cardi B (@cardibwrld),

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame