News

Svadba JAKUBCA a BOŽANKY bola (nečakane) falošná!

To že sa slovenská šlágrová osôbka menom Martin Jakubec snaží udržať v povedomí ľudí za každú cenu nám bolo jasné už asi veľmi dávno. Či už vezmeme do úvahy jeho ehm „výstredné“ vystupovanie pred verejnosťou, kandidatúru na primátora, či jesennú „svadbu“ s dvojnásobne staršou speváčkou Božankou. 

Veľa ľudí tomuto neverilo, že čosi také môže naozaj prejsť ako vážna vec. Jakubec si na svadbu dokonca vyzbieral mastné vstupné, a ľudia ktorí si ho kúpili z neho nakoniec nemali nič, pretože svadba sa konala v uzavretých priestoroch v hrade hlavného mesta. Pred pár dňami som ti písal o tom, že Božanka sa rozhodla tento vzťah ukončiť, kvôli nezvládnutiu neustálych narážok na jej osobu a samozrejme, Jakubcovu kontroverznosť (všimni si, ako slušne to píšem).

Ďalšie info však znie tak, že táto svadba bola (nečakane) iba obrovská maškaráda. Jakubec vyzbieral nemalé peniaze, urobil okolo seba opäť nejaký ten boom, no celé to bol podvod, ktorý sa (márne) snažil schovať za akýsi sociálny experiment. Tu však vôbec nejde o to, žeby si bulvár urobil vlastné závery… Jakubec to predsa celé vo veľkom promoval na svojom Facebooku 😀 Nuž, keď si nevieš spraviť meno kvalitou, musíš byť… „kontroverzný“… aby sa o teba ktosi zaujímal xD Hlavne, že sme zdraví!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre