Články

PLAYLIST: Čo momentálne počúva P.A.T.?

PLAYLIST: Čo momentálne počúva P.A.T.?Dnes je pondelok, a to znamená, že vám prinášame nový PLAYLIST od známeho interpreta. Minule sme sa pozreli na to, čo rotuje Aless na Spotify a čo plánuje do budúcna. Tentokrát sa pozrieme na skladby, ktoré počúva Pouličný Autor Tónov. Ten prežíva momentálne skvelé časy, pretože v decembri minulého roku vydal svoje debutové sólo s názvom 3.U.M.F pod labelom Pozor Records, kde pôsobí aj Mega M.

Album bol kvalitný a pestrý. Ponúkal pohľad na to, ako žil P.A.T v minulosti, čo prežíval a aké mal problémy. Samozrejme sme sa dočkali aj úderných egotripov či skladieb o ženách. Zaujímavosťou však je, že P.A.T si väčšinu skladieb odprodukoval sám, čo je celkom nezvyčajné na slovenské pomery. Napriek tomu sa nepovažuje za čistokrvného producenta a nedáva svoje hudby komukoľvek. Týmto sa dostávame aj ku samotnému playlistu, ktorý nájdete nižšie. Čo sa týka výberu skladieb, tak je jasné, že P.A.T počúva najmä zahraničný rap. Nájdeme tam klasiku, novšie veci a samozrejme aj veľký podiel z francúzskeho rapu, kde to je oveľa pestrejšie. 

Na Instagrame si oznámil, že vydáš ešte pár videoklipov a zatvoríš sa znovu do štúdia, aby si vytvoril ďalší projekt. Čím sa bude odlišovať od toho prvého? Máš už nejaký koncept?

P.A.T.: Bude sa odlišovať všetkým – bude vyzretejší. Môj prvý projekt som prispôsobil Slovákom, pretože Slovensko je trošku zaostalé v hudbe. Ale druhý projekt bude prispôsobený len mne. 

Rytmus aj Mega M v poslednej dobe vydávajú mixtapy na známe skladby. Plánuješ niečo podobné aj ty?

P.A.T.: Nie, neplánujem. Možno keď budú chcieť, aby som dal jednu s nimi, tak to dám. Ale neplánujem to, pretože mi to zbytočne zoberie čas od iných vecí, ktoré chystám. 

Ako fanúšikovia reagujú na album 3.U.M.F? Si spokojný s ich reakciami?

P.A.T.: Nie spokojný, skôr prekvapený. Dva dni potom, ako vyšiel album, som bol zahrnutý správami o tom, že to je strop a podobne. Ale nič si z toho nerobím, lebo viem, že som album naschvál prispôsoboval slovenskému poslucháčovi. Tento projekt čo chystám, bude niekde inde, čo sa týka štýlu. 

Čoskoro sa môžete tešiť na nové klipy ku skladbám Strácam ťa, S klasse a Neprispôsobivi. 

Komentáre

Odporúčame