Články

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!

Či už si si našiel svoju prvú frajerku minulý týždeň a robí sa ti červený rumenec na tvári pri pomyslení na to, že ju po ôsmom rande konečne uvidíš nahú, alebo máš svoju drahú už nejaký ten piatok a pravidelne si trochu leziete na nervy, sviatok všetkých povinne i nepovinne zamilovaných sa nezadržateľne blíži. 

Nemal by si preto nič nechať na náhodu a neplieskať si po hlave v deň D, keď sa ona bude na teba od rána priblblo usmievať. Obchodné domy sú síce už dnes preplnené srdiečkoinými p*čovinami a určite by si našiel niečo chrumkavučké v regáloch medzi treskou a rožkami, ale mal by si byť aspoň raz za rok originálny a milý. Dala som si tú námahu a našla som na našom eshope zopár peknotín, vďaka ktorým ťa bude (možno) milovať a určite bude jej duša pišťať radosťou. 

Na úvod niečo pre tie, ktoré majú rady rap. Takže, ak si frajerka púšťa doma dobrú, hip-hopovú muzičku, určite ju poteší to, že dostane tričko a lístok na najobľúbenejší festival. Kúp jej k tomu čokoládu a bude happy jak dva grepy. 

Kúpiš TU.

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!

Ak jej kúpiš toto, nebudeš možno musieť čakať až na ôsme rande. Lebo ona si isto rada plánuje nechtíky a p*čoviny a ty si chodiaci kalendár, ktorý si má všetko pamätať. Môže to byť minulosťou. Tu máš Diár na rok 2019 od Dary, pridaj k tomu aspoň jeden kvet a buď dobrý! Kúpiš TU.

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!Pri ikonickej Darinke ešte zostaneme a spomaľ na chvíľu aj ty, ak už máte spolu rozkošné bejby a patríš teda do kategórie č.2 – Už si trochu lezieme na nervy, ale ľúbime sa ako kone. Táto mikina ju nie len, že zahreje v tomto odpornom, mrazivom počasí ale určite aj pri srdiečku. K tomuto sa dávajú ruže, prosím pekne. Tri červené ruže. Mikinu kúpiš TU, ruže v kvetinárstve. 

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!

Ak sa niekde hlboko v tebe skrýva romantická dušička, objednaj donášku, vyd*b to na taniere, zapál sviečky a pusti jej obľúbené single z filmu A Star Is Born, na ktorý ste boli spolu už 6x v kine a poslušne si jej pri jednotlivých scénach utieral zasoplené oči. Môžeš ju potom aj vyzvať k tancu, ak by si veľmi chcel. A nalej jej víno. Víno, nie borovičku! Tu máš album, o statné sa postaraj sám. 

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!

Ešte by som do pozornosti vypichla niečo pre maznákov!  Lebo ty sa rád maznáš a ona si zaslúži hýčkanie a opateru. Och, to je tak veľmi krásTne! Tričko správnych trendsetteriek kúpiš TU. 

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!

Na záver len dodám, že je určite božsky krásna. Tento veľavravný odkaz si zaslúži šírenie svetom od Fekišoviec až po Nové Zámky. Nech vedia všade. Kúpiš TU, cmuQQ.

Buď sladký a kúp frajerke na Valentína niečo z nášho E-shopu!

 

Ak sa ti niečo z toho nepozdáva, do ničoho ťa nenútim. Na eshope&eshope nájdeš veľa chutnučkostí, ktoré isto potešia. A ak som ťa rozcítila, lebo nemáš komu čo kúpiť, neplač kámo, nie si v tom sám. Ja to tu tiež hrám na drsnú a doma budem plakať do vankúša, že život je p*ča. 

 

Komentáre