Články

ZVERINA: P€nis, ženy, extáza (HIP HOP REALITY)

Ďaleko predtým než v roku 2005 vydal svoj prvý album SVETLO V TME slovenský rap nemilosrdne dobýjal freestylom. Či už spomenieme ArtAttack, alebo iné freestyle battle záležitosti, slovenský rapper ZVERINA už dlhé roky patrí k najzásadnejším, ba možno i najstarším menám našej scény. V závere minulého roka popri množstve iných projektov vydal svoj ďalší štúdiový album MALI STE SA LEPŠIE UČIŤ.

Práve s ním sa dnes predstavil v najnovšej časti tvojej obľúbenej Hip Hop Reality pobavil Osťo o celom procese vzniku tohto unikátneho projektu. Zároveň už máme takú menšiu tradíciu založenú pár dielov dozadu, kedy v priebehu celého veľmi rozsiahleho rozhovoru, dostávame istú formu snippetu v podobe krátkych ochutnávok jednotlivých trackov. Dozvieš sa tiež čosi o Zverinovom živote, jeho extrémne vyvinutom libide, zabŕdli sme zľahka i do politiky, či rapových svetonázorov.

ZVERINA: P€nis, ženy, extáza (HIP HOP REALITY)

Zverinov album MALI STE SA LEPŠIE UČIŤ spoločne s merchom nájdeš stále u náš na shope

Aké sú Zverkyho plány do budúcna? Aké klipy ešte výjdu von z albumu MALI STE SA LEPŠIE UČIŤ? Jednoducho tento rozhovor je nabitý od začiatku po koniec, popri uvedomelých rečiach sme sa však dostali aj k strašným tupotinám. Určite teda sa samozrejme dozvieš obrovské pravdy a za mňa osobne sa i vďaka tejto časti HHR ukázalo, že Zverky patrí k tým „starým rapperom“, ktorí ti vedia veľmi trefne a inteligentne vysvetliť ako sa veci majú, teda stopercentne si to užiješ určite na maximum a dá ti to veľmi veľa. Užívaj!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame