NewsČlánky

EKTOR SPÚŠTA PREDPREDAJ ALBUMU MARKO

U Ektora sme si už tak nejak zvykli, že každý album ktorý ohlási, bude veľmi štípať. Rok čo rok nám prináša nové albumy a shows a my mu to stále žerieme. Inak tomu nebude ani pri jeho pripravovanom albume, ktorý je už siedmy v poradí!

Album Marko je od dnes v predpredaji limitovanom počte 3000 ks a žiadny kus navyše sa nikdy nevyrobí!                                             Klikaj SEM SEM SEM a OBJEDNÁVAJ!

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

Okaaay!!!Udelali sme limitovanej pocet 3000 kusu…zadny dalsi delat nebudem…objednavej na Detektorgear.cz a vidime se 1.3. #MARKOALBUM

Príspevok, ktorý zdieľa www.detektorgear.cz (@realektor),

Tracklist sme ti už zverejniť stihli, no pre rekapituláciu sa pozri ešte raz. Bude to bomba, je nám to všetkým viac ako jasné. Kto sa však dostal na album vrámci spolupráce? To môžeme mať akurát tak očakávania. Neviem ako ty, ale ja som instagramový stalker, vďaka čomu som si odvodila to, že by sa na albume mohli zjaviť mená ako Separ alebo Pil C. Toto je však iba moja akási domnienka, takže, ako sa hovorí stay tuned alebo si proste ten album objednaj a zisti to skôr ako všetci ostatní. To sa snáď celkom opla, nie? 

EKTOR SPÚŠTA PREDPREDAJ ALBUMU MARKO

 

 

Inak, tracky z albumu Marko si už počul? Už dnes večer vyjde ďalší, tak zostaň naladení a nezabudni na to, že krst očakávaného albumu a dobrá rozbíjačka s tvojím obľúbeným interpretom bude už 1.3. v Pražskom Fórum Karlín a 8.3. v Bratislavskom MMC. Vidíme sa? 

Komentáre

Odporúčame