News

Puerto kolabuje v precítenom videoklipe

Puerto kolabuje v precítenom videoklipe

Je to už nejaký ten čas, odkedy rapper Puerto, momentálne fungujúci pod nahrávacím štúdiom OvergroundArt, ohlásil svoj album KOLOBEH. Konkrétne už dva roky dozadu svojich fans informoval o štúdiovke a priniesol im napríklad i vydarený videoklip MonaLisa, v ktorom sa predstavil na newschoolovom parkete.

Albumu KOLOBEH sme sa žiaľ nikdy nedočkali. Teraz máme rok 2018 a v ňom nám stihol Puerto doručiť už rovno ďalšie dva tracky z nového albumu, ktorý však dostáva názov KOMPAS. A čakanie sa naozaj vyplatilo.

Ako prvú skladbu sme dostali rovno featuring so samotným Supom, track dostal jednoduchý názov NASRAŤ a o jej produkciu sa postaral starý dobrý Emeres, ktorý opäť predstavil svoj originálny sound. Na chytľavom refréne a lyrickými skills Puerto ukazuje, že sa za tú dobu odmlky naozaj zavrel do štúdia a makal na sebe, aby nám teraz mohol priniesť dobrú muziku.

 

Už sme spomenuli, že Puerto po novom funguje pod taktovkou OvergroundArt, a práve na tomto youtubovom kanály dnes vychádza track z albumu KOMPAS rovno i s výborným a precíteným vizuálom, s produkciou z dielne CreativeBeatz. Pomalá a hlboká lyrika, lahodná hudba a skvelý vizuál, to všetko sa spája s videosinglom KOLAPS. Album KOMPAS je už hotový a čoskoro sa dostane medzi ľudí, takže určite kontroluj ďalšie Puertove kroky a my ti prajeme skvelý štart do nového týždňa. Vidíme sa!

Komentáre

Odporúčame