Playlisty

PLAYLIST: Čo si aktuálne púšťa MAJSELF?

PLAYLIST: Čo si aktuálne púšťa MAJSELF?Meno Majself nie je na slovenskej hip hopovej scéne žiadnou neznámou. Tento čoraz populárnejší rapper svoju cestu hudobným svetom začal už v 17-tich rokoch, keď stvoril svoj prvý song. Odvtedy ubehlo veľa času a on vydal kopec kvalitnej hudby, pričom precízne vycibril svoj štýl. Veľmi vydarený bol zatiaľ jeho posledný projekt z roku 2017, album Trip. Ten vytvoril v spolupráci s jeho dvorným producentom Grizzlym, s ktorým spolupracoval už aj na predošlých albumoch. Okrem toho na albume nájdeme špičkových umelcov zo slovenskej ale aj českej hudobnej scény, ako napríklad Ben Cristovao, Dj Wich, Kali, P.A.T. a ďalší. Najnovšie má Majself vonku videosingel Musím ísť, ktorý bol točený v ďalekom Tokyu. Za zmienku však stojí aj jeho nedávna spolupráca s talentovaným spevákom Martinom Císarom na skladbe Šťastie. Podľa najnovších informácií môžeme tento rok očakávať nový projekt, o tom sa však viac dozviete v mini rozhovore pod playlistom. 

1. Kedy a kde najčastejšie počúvaš hudbu?

Majself: Hudbu počúvam v podstate všade kde sa dá, najčastejšie asi v aute lebo v ňom trávim dosť času.

2. Aká skladba je tvoja najobľúbenejšia?

Majself: Ťažko povedať, ktorá je moja najobľúbenejšia, mám to vždy tak na obdobia. Keďže teraz dokončujem album, počúvam aktuálne najčastejšie mixdowny zo štúdia 🙂

3. Aké sú tvoje ďalšie plány do budúcnosti?

Majself: Ako som spomenul v predchádzadzajúcej odpovedi, dokončujem album a okolo toho sa točí väčšina mojej aktivity. Vychádza v máji a okrem tour, chystám pre fanúšikov videoklipy a veľa zaujímavých vecí, ktoré pôjdu pozdĺž releasu.

Komentáre

Odporúčame