News

Palky a DJ MikroMan si na album pozvali legendy z Petržalky. Sleduj cover, tracklist a snippet

Palky a DJ MikroMan si na album pozvali legendy z Petržalky. Sleduj cover, tracklist a snippetNa Slovensku nie je legendárnejšie „sídlisko“ ako Petržalka. Je to dlhodobá liaheň rapperov, medzi ktorými sa už dnes pohybujú tie najzvučnejšie mená na scéne. V posledných rokoch sme však len márne hľadali nejakého mladého reprezentanta práve z Petržalky, ktorý by priniesol poslucháčom niečo nové a neohrané. 

To by mal podľa všetkého zmeniť Palky. Má na to skvelé predpoklady – úderný flow, skvelé témy a čuch na chytľavé refrény. Hoci má za sebou už niekoľko projektov, môžeme pokojne napísať, že na jeho tretí sólový album sa tešíme najviac. Ten nesie názov Údolie Kráľov a práve dnes sa dostávajú medzi fanúšikov všetky dôležité informácie. Odhalil cover, tracklist, snippet, a zároveň spúšťa predpredaj – CD, merch a výhodné balíčky nájdeš na našom eshope.

Začneme tracklistom, ktorý okrem názvov skladieb odhaľuje aj hostí. Môžeme si tak vychutnať slohy od rapperov ako Slipo, Kali, Miky Mora, Moloch Vlavo, Majself, Úplný Koniec, Fejbs a mnoho ďalších.  Celkový počet skladieb spolu s bonusmi sa zastavil na čísle 21, čo je dosť obdivuhodné. Takmer celý album je produkčne pod palcom DJ MikroMana, ktorému na niektorých skladbách asistovali hudobníci so živými nástrojmi. 

Zadná strana coveru

Palky a DJ MikroMan si na album pozvali legendy z Petržalky. Sleduj cover, tracklist a snippet

Predná strana coveru

Palky a DJ MikroMan si na album pozvali legendy z Petržalky. Sleduj cover, tracklist a snippet

S pokojným srdcom môžeme napísať, že Palky napreduje vo svojej tvorbe už nejaký ten rok a pomaly sa derie na povrch, kde naplno ukazuje svoj potenciál. Ten je počuť aj pri snippete, ktorý namixoval taktiež DJ MikroMan. Vychutnajte si ho nižšie a čakajte na samotný album, ktorý vychádza už o týždeň spoločne s novým videoklipom.

Vydané single z albumu si môžete pozrieť nižšie

Album objednávaj TU 

Komentáre

Odporúčame