News

JANA KIRSCHNER prichádza s melancholickým soundtrackom slovenského filmu OSTRÝM NOŽOM

Ľudovítovi zavraždili neonacisti jediného syna. Kvôli nefunkčnému súdnemu systému sú však tí istí páchatelia prepustení na slobodu a Ľudo sa všetkými silami snaží dosiahnuť ich opätovné zadržanie. Bojuje s apatickou políciou, oportunistickou sudkyňou, ale aj s faktom, že svojho syna dostatočne nepoznal a nebol mu oporou. Čím viac sa sám viní za jeho smrť, tým viac sa rozpadá jeho vzťah s manželkou Zuzanou a dcérou Jankou. A tým úpornejšie sa snaží sám zasahovať do vyšetrovania. Keď sa však dozvie, že za synovou smrťou nestál náhodný útok extrémistov, ale organizovaná zločinecká skupina, uvedomuje si, že stojí proti nepriateľovi nad svoje sily. Pokúsi sa zachrániť aspoň to, čo mu ešte ostalo – vlastnú rodinu.(Slovenský filmový ústav)

Takto znie stručný popis nového slovenského filmu OSTRÝM NOŽOM, ktorý sa dostane do kín už 21.februára. Snímok bol natočený podľa skutočných udalostí a patrí medzi očakávané filmové projekty, keďže slovenské filmy zažívajú v posledných rokoch svoj malý vzostup. Hlavnú úlohu v ňom stvárni populárny slovenský hereec Roman Luknár a ukážu sa v ňom i slovenskí rapperi Momo a Moloch Vľavo, ktorí stvária samotných obvinených neonacistov.

V dnešných ranných hodinách vyšla von skladba od speváčky Jany Kirschner, ktorá sa podujala na úlohu vytvoriť k filmu soundtrack, a tak vznikla pieseň Dunaj. Ako znie a ako vyzerá melancholický videoklip si pozri nižšie!

Albumy JANY KIRSCHNER nájdeš u nás na shope

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame