News

LVCAS DOPE a DJ WICH ukončili spoluprácu. Podľa Lvcasa má Wich krivý charakter

Spojenie legendárneho Dj-a producenta DJ Wicha a speváka Lvcasa Dope-a prinieslo v minulom roku vynikajúci album Diamant, v ktorom mal každý track svoju atmosféru a výborne šlapal. Spoločne s ním dvojica plánovala tento rok Diamant tour po česku aj slovensku. Tomu je však nečakane koniec. Počas včerajšieho dňa Dj Wich na svoj facebook pridal status kde sa od celej spolupráce dištancuje.

Lvcas Dope sa k celej situácii vyjadril v rozhovore pre portál Hiphopstage.cz. Hneď na začiatku rozhovoru uviedol, že aj napriek celej situácii Wicha ako hudobníka stále rešpektuje. Potom sa však rozhovoril o Wichovom charaktere, ktorý je podľa neho krivý a za peniaze by si nechal prevŕtať aj koleno. Kameňom úrazu vraj bolo natáčanie videoklipu na posledný singel Lítam, na ktorom hosťuje aj Separ. Wich im mal podľa neho vyplatiť náklady spojené s natáčaním. Toho sa však nedočkali a Wichovi zakázali dávať von videoklip. No ten ho vraj aj napriek tomu zverejnil. V závere rozhovoru uviedol, že za týmto skratovým chovaním môže byť jeho psychika a fakt, že toho bere moc. Čo presne už ale neuviedol. 

Dj Wich sa na margo Lvcasovho rozhovoru vyjadril pre magazín Bbarák, že sa nechce v tejto zážitosti špárať a vyťahovať na niekoho verejne špinu. Ako to ale celé naozaj bolo vedia len obaja umelci. Na záver nám ostáva konštatovať, že je veľká škoda, že sa tento projekt rozpadol, pretože si vieme predstaviť aj pokračovanie albumu Diamant.

Komentáre

Odporúčame