NewsEventy

BERNHOFT prináša do Bratislavy éterickú speváčku MAGDALENU

Magdalena je nepopierateľný talent. Svoju hudbu komponuje miešaním nových technológí s tradičnou skladbou piesní. Speváčka je ďalším potvrdením, že multi-talentovaní ľudia existujú. Počas svojho spevu hrá na gitare, klávesoch a ovláda loopovací system, zároveň svojim piesňam dodáva neuveriteľnú harmóniu. Toto žieňa je absolútne sebestačné, jej piesne hrajú odtieňmi jazzupopu a svetovej, mainstreamovej hudby, ale s pridaním energie a emócií. Na pódiu vystupuje sama, ale dokonale nahrádza zvuk celej kapely!

Jej mimoriadna show vtiahne každého poslucháča bez ohľadu na to, akú hudbu máte radi, pretože v jej tvorbe si každý pride na svoje. Magdalenin debutový album „Grey Dress“ vyšiel v roku 2017 a predstaví sa s ním aj na koncerte v Bratislave. Nasledovať bude koncert unikátneho BERNHOFTA s kapelou The Fashion Bruises, ktorý svojou muzikálnosťou, jemným R&B a popom navodí publiku veľmi príjemný večer.

Bernhoft & The Fashion Bruises vystúpia naživo 4. februára 2019 v Bratislave, v MMC klube. Vstupenky si môžete zakúpiť u organizátora koncertu, na www.xl.sk

Komentáre

Odporúčame