News

Trendsetteri NAFLEXX, YUNG TT a LIL GETZ búrajú internety novou bombou!

Robia to od srdca, robia to pre lóve. Flexia si v každom klipe stále viac, a hoci zatiaľ nemajú liveshows, novodobým newschool rapperom by mohli ukázať, ako sa to robí. Naflexx A Yung TT si na svoju novú plastickú trhavinu zavolali toho najpovolanejšieho, a teda z ďalekého Slovenska dorazil sám Lil Getz. Ako znie turbotrack WANNABE?

Chcel by som podotknúť… robím si pi*u rovnako ako si ju robia samotní chalani xD Českí youtuberi menom Vidrail a Vadak sa spojili pred pár mesiacmi dohromady a na hudobnú scénu priniesli svoje slovenské alteregá, s ktorými púšťajú von track za trackom ako nekompromisnú formu paródie na všetko, čo sa deje v súčasnom novodobom rape. Neni tajomstvom, že sú dobrí kamoši so slovenským youtuberom Duklockom, ktorý sa pod svojím vlastným alteregom Lil Getz ukázal na ich najnovšom počine s názvom Wannabe.

Vieš čo je ale sranda? Že napriek tomu, že si títo blázni robia len prču, znie to lepšie ako hociktorí newschool wannabe rapper, ktorého dneska stretneš už bárskde po internetoch. No čo vy, dočkáme sa niekedy tých live shows? Ja by som prišiel!

WANNABEWANNABEWANNABE 

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame