News

Na nemeckej rapovej scéne to vrie! CAPITAL BRA obvinil BUSHIDA, že donáša polícii a odchádza z jeho labelu

Počas včerajšieho večera popredný nemecký rapper Capital Bra na svoj instagramový profil zavesil video, v ktorom obvinil Bushida, že robí donášača polícii. V úvode začal tým, že to nie je žiadne promo, a že je to smutné ale už nie je viac členom labelu Ersguterjunge, lebo je ho labelboss spolupracuje s políciou a niekoľko ľudí už kvôli nemu skončilo vo väzení. Podotkol tiež, že zároveň je Bushido aj pod policajnou ochranou pretože jeho deti boli vraj v nebezpečenstve. 

Ďalej pokračoval tým, že je smutné čo urobil celému label tímu, ktorý pri ňom vždy stál. Jemu samému vraj mnoho ľudí hovorilo aby mu nepomáhal, no on to aj napriek tomu robil lebo si myslel, že sú jeden tím. No zistil, že to tak nie je a Bushidov tím je podľa neho teraz polícia. Čerešničkou na torte bolo, keď uviedol, že Bushidovi píše texty Samra, ktorý je tiež jeho labelový kolega. 

 
 
 
View this post on Instagram

 
 

Gott sieht alles

A post shared by Capital Bra (@capital_bra) on

O niekoľko hodín po tomto vyhlásení pod svojím druhým pseudonymom Joker Bra zverejnil track Fick 31er, na ktorom mu hosťuje už spomínaný Samra. Záujímavosťou je, že hudba na tejto skladbe je vysamplovaná z Bushidovho songu Nie Wieder. V skladbe ako inak kritizuje Bushida a jeho pozitívny prístup k polícii a vyčíta mu tam aj ďalšie veci. 

Sme zvedaví ako sa celá situácia bude vyvíjať a ako sa k týmto obvineniam postaví samotný Bushido. No isté je už však to, že ďalší Capitalov album bude vydávať Universal Music. K celej situácii sa už stihli vyjadriť aj kolegovia z brandže. Fler je jednoznačne na Capitalovej strane a podporuje jeho rozhodnutie odtrhnúť sa od Bushida, ktorý je podľa neho manipulatívna osobnosť a niektorým to bude trvať roky kým niektorí hlúpi ľudia zistia, že on nie je žiadna úbohá obeť akou sa robí. Celé vyjadrenie si môžete pozrieť tu. A napríklad Sido je skôr z celej situácie rozladený, keďže sa vo svojom príspevku vo svojom insta story pýtal, čo sa to zasa deje s hip hopom. Nevie či sa má tešiť alebo smútiť. Celú kauzu budeme pozorne sledovať a určite vás ešte budeme informovať o ďalšom vývoji.

 

Komentáre

Odporúčame