News

2 PAC je údajne v štúdiu a nahráva novú hudbu!

O Tupacovej smrti sa už toho popísalo naozaj veľa. Ten bol za celkom záhadných okolností postrelený 7. septembra 1996 v Las Vegas, keď sa viezol so svojím manažérom Suge Knightom. Z miesta činu bol prevezený do nemocnice, kde sa podrobil operácii, avšak o 6 dní na to bol prehlásený za mŕtveho. Príčinou bolo zlyhanie srdca. Jeho telo však verejnosť nikdy nevidela. A preto od tej doby vznikali rôzne špekulácie o tom, čo by sa so slávnym rapperom mohlo stať.

V októbri minulého roka prišiel syn Sugeho Knighta s tvrdením, že 2 Pac je stále živý. Narobil tým menší rozruch. No tentokrát na svojom instagrame vyhlásil, že dostal 2 Paca späť do štúdia, kde pracuje na novej hudbe, ktorá výjde čoskoro. V komentároch ho ľudia vyzvali aby svoje tvrdenie podložil fotografickými dôkazmi. Tých sme sa samozrejme doteraz nedočkali. Je teda veľmi pravdepodobné, že si Suge J Knight robí na zosnulom rapperovi promo alebo to nemá v hlave úplne v poriadku. Aj keď určite by mnoho ľudí neskutočne potešilo ak by mal chalanko pravdu a po všetkých tých rokov by sa ukázalo, že naozaj žije a ešte by aj vydal nový album. 

Ak by ste si chceli tohto geniálneho rappera aspoň pripomenúť napríklad v aute, na našom e-shope máme rozsiahlu zbierku jeho albumov. 

 

Komentáre

Odporúčame