News

Travis Scott oslavuje šťastné obdobie. Ktorá legenda sa objaví na jeho albume?

Počas najbližších dní môžme očakávať množstvo nových, kvalitných rapových počinov. Či už ide o Travisa Scotta, Kendricka Lamara alebo o našich domácich obľúbencov Nerieš, o ktorých sme si čo to povedali včera. Dnes sa však pozrieme na prvého menovaného, ktorý, ako sa zdá, má našliapnuté k doposiaľ najúspešnejšiemu roku jeho kariéry.

Travis a jeho priateľka Kylie Jenner v týchto dňoch zažívajú najšťastnejšie obdobie ich životov. Prvý februárový deň sa im narodila krásna dcérka Stormi. Celých 9 mesiacov tehotenstva čakajúc na  budúceho potomka Travisa a Kylie zdokumentoval Tyler Ross, video sleduj tu.

 

stormi webster

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

 Fotka, ktorá sa stala najlajkovanejšou na Instagrame

 

La Flame sa dočkal aj ďalšej veľkej pocty, keď pred pár dňami v Missouri obdržal klúč od mesta. Pri tejto príležitosti sa dátum 10.2. sa v meste označí ako deň Travisa Scotta.

Najčerstvejšia novinka sa týka Travisovho pripravovaného albumu Astroworld, vďaka ktorému sa mu podarí splniť si sen. Jedná sa o to, že na projekte Travisa sa objaví aj legendárny Stevlend Hardaway Morris, skôr známy ako Stevie Wonder.  

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa flame (@travisscott),

Komentáre

Odporúčame