Články

Srdcervúce hity, ktoré ťa donútia si naliať

Včera bol Valentín, ale to si asi stihol zaregistrovať.

Regály v obchodoch sa prehýbajú nepredanými, srdiečkoidnými kravinami za polovicu, lebo sa zas na neobľúbeno-obľúbenú komerčnú debilinu veľa ľudí odľúbilo, všakže. Ty otváraš druhú fľašu rumu, lebo si už tradične tento deň trávil sám ako prst, tak autisticky sám, len ty a chlast.

Okej teda. Skôr, ako sa opustíš už naozaj, ožereš na mol a žalostne si poplačeš nad svojou bývalou, ktorá bez tak bola krava vedz, že existujú aj ďaleko horšie veci ako ty, zgrcaný až za ušami, aj keď si sáááááááááám. Napríklad také opušťácke hovná, ktoré vznikli snáď na dojazdoch ďaleko smutnejších jedincov..

Vybrala som pár srdcervúcich akože hitov, ktoré ti môžu spôsobiť cukrovku a tak isto pomôcť precítiť tú nádhernú samotu.

@Desmod – Chýbanie

Desmod má na konte niekoľko veľmi podobných mega shitov, ktoré chytia za srdiečko. Ak si však pustíš túto vec, buď si istý, že aj tebe začne chýbať. Alkohol, napríklad.

@Adamdurica

Vybrať jednu, jedinú vec, ktorá je fakt najhoršia, prenechám na vás. Mne sa totiž bije, či ľutujem, alebo neľutujem. A ja asi ľutujem.

@zuzkasmatanova

Svet jej stúpil na nohu. Veľmi stará pesnička, ktorá mne vstúpila do ucha a nie a nie zmiznúť. Niekde som čítala, že sa Zuzka stratila v lese a možno by tam jej tvorba aj mohla zostať, sorry.

@marikahombitova

Zazvoň, prídem odomknúť! Ja neviem, ja mám vždy tendenciu bežať k dverám…

@noname

Tak otvor bránu, lebo ju rozbijem! Igor asi búchal Marike na bránu a nedošla otvoriť. Takto mi tá matematická rovnica vyšla. Hups.

@kali

Kali je super. My ho máme všetci radi. Bez irónie. Ale ty, ja a náš malý sen, že zostarneme spolu –  ma núti niečo si naliať aj počas pracovnej doby, lebo som ten náš malý sen naozaj precítila. A fakt bol malý.

Vidíš, existujú ďaleko horšie veci, ako tvoja stratená, opustená existencia. Tak si radšej jeden j*bni a teš sa z toho, že napríklad toto, nemusíš počúvať.

Komentáre

Odporúčame