Playlisty

PLAYLIST: Akú hudbu si práve teraz ide RIDA RADAR?

PLAYLIST: Akú hudbu si práve teraz ide RIDA RADAR?Niektorí z vás tohto Mc-ho poznajú dlhší čas, iní ho mohli zaregistrovať najmä v minulom roku, keď sa objavil na dvoch veľmi vydarených albumoch. Najprv prispel svojou slohou a refrénom Čis-Tému na skladbu Nemusím Nič a o niečo neskôr vyšperkoval aj Kalimu skladbu Je mi. Talentovaný rapper aj spevák Rida Radar rozhodne nie je na hudobnej scéne žiadnym nováčikom. Na pódiach sa začal objavovať už od roku 2005 v rámci beatbox battlov. O niečo neskôr sa však začal venovať viac rapu. V súčasnosti je pravidelným účinkujúcim na uznávanom raggae festivale Uprising. Vo svojej tvorbe mieša raggae s rapom. Tento štýl on sám nazýva Ganja rapom. A my musíme uznať, že jeho skladby májú grády. Za nás odporúčame najmä Smoothie, Moje Mesto alebo Ready. Pre jeho fanúšikov máme navyše dobrú správu pretože na tento rok ohlásil vydanie prvého štúdiového albumu. A určite sa je na čo tešiť. Teraz si však čeknite nižšie jeho playlist aj s menším rozhovorom.

1. Ufo361 – Verändert

2. DMS – Zlatí a zároveň kanál

3. P.A.T. – Zrkadlo ft. Separ

4. Yzomandias – Kokalero

5. S. Barracuda – Dealer

6. A.Chal – Vibrations

7. Travis Scott – Sicko Mode ft. Drake

8. French Montana – No Stylist ft. Drake

9. Capital Bra ft. Luciano, Eno – Roli Glitzer Glitzer

10. Capo Plaza – Giovane Fuoriclasse

Kedy a kde najradšej počúvaš hudbu?

Rida Radar: Hudbu počúvam všade kde sa dá ale najčastejšie doma.

Aký je tvoj najoblúbenejší song?

Rida Radar: Nemám najobľúbenejšiu pesničku v tomto období. Za poslednú dobu som počul veľa dobrej hudby či už od nás alebo zo zahraničia. Ale najviac som teraz asi počúval trek „je mi“, ktorý sme spravili s Kalim na jeho nový album, ktorý je momentálne v predaji. A keď mám povedať moju jednu najobľúbenejšiu pesničku na svete, tak to je Billie Jean od Michaela Jacksona.

Aké sú tvoje ďalšie plány?

Rida Radar: Moje plány do budúcna sú všelijaké od varenia cez hudbu až po zorganizovanie a eliminovanie si určitých zbytočných činnosti, ktoré vykonávam/nevykonávam aby som sa mohol konečne naplno venovať tomu na čo som tu. Všetko vyzerá byť na dobrej ceste takže už musím len ja zamakať a to je to čomu sa venujem. V roku 2019 by som chcel začať vyhadzovať von niektoré spolupráce a niekedy okolo 20.4. prvý videosignál z pripravovaného albumu. Ale nerád by som uplne predbiehal. Toľko o mojích plánoch. Viac sa dozviete keď to všetko bude ready.

 

Komentáre

Odporúčame