News

Pochovaná zaživa?! Za hudobnú novinku STORY OF US by sa nemuseli hanbiť ani v Amerike

Pochovaná zaživa?! Najnovšia pieseň Martina Kráľa a Denisa Lacha posúva hranice slovenskej pop music na vyššiu úroveň. Za ich hudobnú novinku „Story Of Us“ by sa nemuseli hanbiť ani v amerických hitparádach. Populárny skladateľ/klavirista Martin Kráľ a spevák Denis Lacho, známy z prvej série Česko Slovenskej SuperStar, odštartovali nový rok vo veľkom štýle!

Ich hudobná novinka „Story of us“ dokazuje, že aj slovenská pop music môže mať svetové rozmery. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že ide o zamilovanú baladu, nie je to celkom tak. Skladba hovorí predovšetkým o prijatí, odpustení a pochopení, že každý koniec je novým začiatkom. Hudbu dotvára silný umelecký vizuál plný symboliky – citová nahota, boj so svojím osudom, hlina či pochovanie zaživa. Hlavnú a mimoriadne náročnú rolu skvelo stvárnila Natália Gabašová. Toto všetko a ešte omnoho viac nájdete v jedinečnom príbehu „Story Of Us“ od Martina Kráľa a Denisa Lacha na ktorý sa dokonale namotáte aj vy.

Pochovaná zaživa?! Za hudobnú novinku STORY OF US by sa nemuseli hanbiť ani v Amerike

Za námetom k nevšednému vizuálu stoja náš Ján DoubleJ Jančok, ktorý zastrešil aj kameru a postaral sa o celkovú postprodukciu, a Tomy Kotty, ktorý si zase struhol post režiséra a Anita Murinčáková, partnerka Martina Kráľa. Maskérku veci robila talentovaná Michaela Rajnová. Pieseň je obohatená o sólo gitaru Adama Grožáka a bicie Šimona Tomáša.

Komentáre

Odporúčame