News

SHINDY hlási návrat na nemeckú rapovú scénu vo veľkom štýle!

Nemecký rapper Shindy je na tamojšej scéne výraznou postavou. Do roku 2016 patril do Bushidovho vydavateľstva Ersguterjunge. Odišiel po tom ako sa vyhrotil spor medzi Bushidom a Arafatom Abou Chakerom. Okolnosti pre mnoho ľudí stále nie sú jasné a nikto nevie na koho strane Shindy stojí. Po vydaní albumu Dreams v tom istom roku vyšlo zopár videosinglov a potom sa tvorivo odmlčal.

Teraz však prišiel prelom, pred pár dňami si Shindy znova aktivoval svoj instagramový účet, na ktorom začal teasovať nový singel Dodi. Urobil to však trocha kontroverzne, keďže s infom zverejnil poslednú fotografiu princeznej Diany, krátko pred jej smrťou. Tú zachytilli papparazovia v prítomnosti jej priateľa Dodiho Al-Fayeda.

Teraz späť k samotnému videosinglu. Jedná sa o absolútne štýlovú vecičku, ktorej zodpovedá aj prepracovaný vizuál. Produkčne sa na skladbe spolupodieľal aj samotný Shindy a takisto producent OZ, ktorý má na svedomí aj megahit Sicko Mode od Travisa Scotta. Spolu so singlom rapper ohlásil aj vydanie nového albumu s názvom Drama. Ten výjde v máji pravdepodobne pod novovzniknutým vydavateľstvom Friends With Money.

Komentáre