Emma&Emma: Pre ľudí je náročné prijať Slovenského interpreta, ktorý spieva anglicky (VIDEOROZHOVOR)

Boli sme na Bratislavskej zastávke tour EMMA&EMMA.

Tour EMMA&EMMA bolo jedinečné svojho druhu. Na pódiu sa totiž stretli dve mimoriadne talentované speváčky Emma Drobná a Emma Smetana a vytvorili tak nezabudnuteľný zážitok pre fanúšikov popovej muziky. 

Počas piatich koncertov v Česku a na Slovensku zazneli teda tie najlepšie tracky z albumov You should know a What I´ve done  a my sme na Bratislavskej zastávke nemohli chýbať. 

Dva samostatné koncerty, dve kapely, jedna tour. 

Ako už zrejme veľmi dobre vieš, Emma Drobná je speváčka obrovského kalibru a ako jednej z mála, ktorá sa zúčastnila talentových súťaží, sa jej podarilo dotiahnuť to naozaj ďaleko. Emma Smetana je zas herečka, novinárka  a muzikantka s francúzskymi koreňmi, takže spojiť tieto dva talenty bol veľmi múdry nápad! 

V koho hlave to ale vzniklo a ako si dievčatá užívali tour? Do Bratislavského MMC sme poslali nášho Tomyho, ktorý obe krásky vyspovedal. A zisťoval a pýtal sa. No nič, kukaj video a ALBUMY kupuj TU & TU

2 PAC je údajne v štúdiu a nahráva novú hudbu!
Rapper PIL C a NATY KERNY sa zasnúbili!
RYTMUS a MEGA M predvádzajú agresívnu flow v novom klipe
RIHANNA žaluje svojho otca za používanie ich priezviska FENTY
Ohlasuje POULIČNÝ AUTOR TÓNOV nový album?
PLAYLIST: Akú hudbu si práve teraz ide RIDA RADAR?
Facebook 164,272 - Fanúšikov na Facebooku Instagram 33,812 - Followerov na Instagrame YouTube 268,967 - ODOBERATEĽOV NA YOUTUBE Údálostí 12,046 - UDALOSTI NA MAPE