Články

Viacnásobné sexuálne zneužitie! Svet hudby sa obracia proti R. KELLYMU

Podľa mňa je načase, aby sme ti priniesli info, ktoré aktuálne otriasa celým svetom hudby. Svetoznámy americký spevák R.Kelly čelí mnohým obvineniam zo psychického a sexuálneho týrania, ktoré v tomto čase postupne vychádza na povrch. A že teda jedná sa o naozajstné ohavnosti. 

Aktuálne stále priebieha vyšetrovanie v štáte Georgia. Niekoľko žien podáva vyhlásenia vo veci sexuálneho obťažovania. Ale že akého? R. Kelly ich mal podľa všetkého držať v zajatí vo svojom dome v Johns Creek a ďalšie informácie hovoria i o zneužívaní dievčat pod hranicou dospelosti!

Proste svinstvo za svinstvom a začínajú sa proti tomuto spevákovi ozývať i svetoznáme osobnosti. Aktuálne sa napríklad Lady Gaga ospravedlnila za to, že s R.Kellym v minulosti spolupracovala na skladbe do What You Want a má pláne stiahnuť túto vec z iTunes. Celé to vyšlo najavo v súvislosti s dokumentom s názvom SURVIVING R.KELLY, po ktorom sa začali ozývať i ďalšie svetoznáme osobnosti. Manželka Willa Smitha sa napríklad ozvala s otázkou, že nerozumie prečo po tomto spomínanom dokumente R.Kellyho predaje hudby dokonca vzrástli. Ďalšie svetové hviezdy ako Beyoncé, či JayZ sa práveže nevyjadrili… pretože by podľa ich vlastných slov nedokázali povedať nič pozitívne. 

Ktovie, ako sa tento prípad vyvinie ďalej, no samozrejme dúfame v spravodlivosť!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre