• ico KATEGÓRIA : News
  • ico DÁTUM : 9.1.2019 14:39

Matka REDMANA našla v jeho detskej izbe vrecúška s marihuanou, ktoré tam boli zabudnuté viac ako 20 rokov!

Legendárny rapper má našťastie veľmi tolerantú mamu a tak je z toho iba úsmevná situácia.

O Redmanovi je veľmi dobre známe, že je milovníkom a vyznávačom sušenej zelenej rastlintky. Fajčenie kanabisu sa stalo takpovediac neoddeliteľnou súčasťou jeho života. Preto mu nerobilo ani problém vynikajúco stvárniť svoju rolu v úspešnom ikonickom filme How High, kde bol aj spolu s Method Manom prakticky celý čas pod vplyvom weedu. Podľa situácie, ktorá sa stala nedávno je jasné že rapper marihuanu obľuboval už v mladom veku.

Jeho mama počas upratovania jeho detskej izby našla zapatrošených niekoľko zabudnutých vrecúšok s kanabisom, ktoré sú navyše vo veľmi zachovanom stave aj po 20 rokoch. Jej syn sa tým pochválil aj na twittery, kde ukazuje čo našla jeho mama. Tá mu v pozadí prízvukuje aby nespomínal jej meno. Hneď potom dodala, že to predajú na Ebay-i. Myslíme, že keby tak spravili, vrecúška by sa im mohlo podariť streliť za celkom slúšnú sumičku.

2 PAC je údajne v štúdiu a nahráva novú hudbu!
Rapper PIL C a NATY KERNY sa zasnúbili!
RYTMUS a MEGA M predvádzajú agresívnu flow v novom klipe
RIHANNA žaluje svojho otca za používanie ich priezviska FENTY
Ohlasuje POULIČNÝ AUTOR TÓNOV nový album?
PLAYLIST: Akú hudbu si práve teraz ide RIDA RADAR?
Facebook 164,273 - Fanúšikov na Facebooku Instagram 33,813 - Followerov na Instagrame YouTube 268,960 - ODOBERATEĽOV NA YOUTUBE Údálostí 12,046 - UDALOSTI NA MAPE