News

FICO, BABIŠ, PUTIN a ich recept na úspech

Po vydarenej spolupráci s Petrom Lipom v podobe úspešnej skladby „Bojím sa nočných zvonení“ vydal pred nejakým časom hudobný projekt Story ďalší singel „Z knihy receptov“. Tentoraz bol na spoluprácu oslovený spevák legendárnej piešťanskej kapely Slniečko Peter „Punto“ Remiš. „Z knihy receptov“ je svižný bluesrock v štýle ZZ Top, či Stevie Ray Vaughana, v ktorom si Peter „Punto“ Remiš vyskúšal po dlhoročnej koketérii s daným žánrom v Slniečku naozajstný drsný bluesový prejav. Aj keď sa originálnom animovanom klipe sa vyskytujú tváre politikov ako sú Fico, Babiš, Putin alebo Donald Trump, nie je to podľa autorov prvoplánová agitácia za niečo a proti niekomu, ako je dnes v móde.

„Tvári sa to veselo, ale je to o všetkých tých, ktorí kŕmia ľudí nenávisťou. Lebo tá v ľuďoch ostáva a vyviera z nich, keď to najmenej čakajú – v rodine, práci, či vo vzťahoch.“ dodáva líder projektu Story Marian Zima.

Projekt s názvom Story je voľné tvorivé zoskupenie hudobníkov, filmárov a ďalších umelcov zoskupené okolo textára, hudobníka a publicistu Mariana Zimu. V priebehu tohto roka vydali Story dva single a oba vybavili zaujímavými videoklipmi.  

Komentáre

Odporúčame