• ico KATEGÓRIA : News
  • ico DÁTUM : 6.1.2019 20:19

Spravil MAJK SPIRIT najlepší klip svojej kariéry? Sleduj feat s RICHARDOM MÜLLEROM

Vychutnaj si najumeleckejší vizuál doterajšej Spiritovej kariéry!

Na tretí sólový album Speezyho, lídra legendárnej crew, sme čakali pomerne dosť dlho. Z pôvodne plánovaného dátumu vydanie pred letom sa stala zima, no album NIE SOM TU NÁHODOU dorazil vo veľkom štýle. Majk Spirit nám priniesol samé skvelé muzikantské záležitosti, ktoré sa niesli v znamení "starého spirita". Azda najvýraznejšou vecou nového sóla bola a je celkom bez pochýb skladba, kde si na silnú spoluprácu Majk pozval samotného Riša Müllera.

!!! Album NIE SOM TU NÁHODOU aj spolu s merchom kupuj u nás na shope !!!

Jedná sa samozrejme o titulnú a záverečnú vec celého projektu. dnes presne v čase 6:39 večer nám Majk doručil úžasný klip na túto veľmi výpovednú a hodnotnú skladbu, ktorej vizuál by som pokojne a s čistým svedomím vyhlásil za najlepší v Speezyho kariére. Postaral sa oň totiž talentovaný Roland Wranik spoločne s produkčnou značkou SORYWECAN a odviedli naozaj výbornú robotu. Veď... presvedčte sa sami!

 

 Created by: Stano Fatul

2 PAC je údajne v štúdiu a nahráva novú hudbu!
Rapper PIL C a NATY KERNY sa zasnúbili!
RYTMUS a MEGA M predvádzajú agresívnu flow v novom klipe
RIHANNA žaluje svojho otca za používanie ich priezviska FENTY
Ohlasuje POULIČNÝ AUTOR TÓNOV nový album?
PLAYLIST: Akú hudbu si práve teraz ide RIDA RADAR?
Facebook 164,273 - Fanúšikov na Facebooku Instagram 33,813 - Followerov na Instagrame YouTube 268,960 - ODOBERATEĽOV NA YOUTUBE Údálostí 12,046 - UDALOSTI NA MAPE