News

EGO opäť dominoval! Sleduj RUKAHORE AWARDS 2017 a hlasuj za svojich obľúbencov v novej ankete!

Už je u nás tradícia, že výsledky našej veľkej ankety RUKAHORE MUSIC AWARDS ti dávame na poslednú chvíľu. Je to však konečne tu a ty môžeš skontrolovať, ak odopadlo tvoje hlasovanie za rok 2017! Samozrejme tým, že je začiatok Nového roka, spúšťame rovno i úplne novučičkú anketku, v ktorej sa opäť môžeš dokonalo realizovať a hlasovať za tvoje vzory, obľúbených inteprétov, najobľúbenejšie labely, skladby, no proste všetko možné. Ako si si mohol všimnúť už minule, v poslednom ročníku pribudla kategória „punchline“ a v tom aktuálnom sme pre zmenu odstavili kategórie „najsexi interprétov“. Ako dopadli najzásadnejšie kategórie nášho hlasovania? Poďme sa na to spolu pozrieť!

Jednou z najočakávanejších kategórií je NAJÚSPEŠNEJŠÍ MUŽSKÝ INTERPRET, o tom sa nemusíme ani baviť. Myslíš, že o prvú priečku bol veľký boj? Ani náhodou, so 17% hlasov suverénne dominoval Ego z Kontrafaktu, azda bez pochýb práve kvôli jeho dlhočakávanému sólu PRECEDENS. Koniec koncov, tento projekt sa stal i víťazom za NAJLEPŠÍ ALBUM v tesnom závese za ním sa ocitli chalani z DMS, taktiež so svojimi sólami. A tak čo dodať, výsledok to bol zaslúžený, veď sa rovno niekoľkokrát jeho meno skloňuje v našich priečkach TOP3. Fanúšikom sa teda na jeho projekt určite čakať oplatilo. Prekvapením bol naopak v kategórii INŠTRUMENTALISTA Ján Lednický, ktorý vyfúkol dvojročné prvenstvo svojmu staršiemu kolegovi Čekymu. NAJLEPŠOU ŽENSKOU INTERPRETKOU sa samozrejme stala Sima, ktorá si podľa všetkého môže svoje miesto obhájiť opäť. Stalo sa tak práve vďaka jej megaúspešnému albumu Femina, vďaka ktorému dokázala predbehnúť i našu dlhoročnú stálicu Daru. Zopakuje si svoje i tento rok?

NAJLEPŠOU SKUPINOU sa nestala ani H16, ani Kontrafakt a dokonca ani spomínané DMS. Túto kategóriu suverénne ošéfovali Neriešáci, ktorí istotne ešte veľmi zamiešajú karty aj v ďalšom ročníku po ich poslednom projekte ANIMAL. Aké pecky ovládli kategóriu NAJLEPŠIA SKLADBA? Ktorý rapper má rovno dva klipy v prvej trojici tých najlepších? Kto sa stal NOVÁČIKOM ROKA a kto nás všetkých najviac prekvapil? Pozeraj nižšie a keď si zahlasoval minulý rok, preklikaj sa na samotný koniec výsledkov, či si nevyhral lístok na festival roka!

!!! Tu nájdeš všetky výsledky predošlých ročníkov !!!

RUKAHORE MUSIC AWARDS 2018

!!! Zahlasuj za rok 2018 !!!

Zároveň ti takto oneskorene chceme popriať všetko dobré a veľa úspechov do roka 2019, ktorý veríme že opäť prežiješ so svojou rukou nad hlavinou!

EGO opäť dominoval! Sleduj RUKAHORE AWARDS 2017 a hlasuj za svojich obľúbencov v novej ankete!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre