Playlisty

PLAYLIST: Čo si momentálne najčastejšie púšťa DOMINIKA MIRGOVÁ?

PLAYLIST: Čo si momentálne najčastejšie púšťa DOMINIKA MIRGOVÁ?Dnes nám svoj playlist obľúbených skladieb poodhalila jedna z najúspešnejších slovenských speváčok, Dominika Mirgová. Hudbe sa venuje už od útleho detstva, no prelomovým bol pre ňu rok 2007, keď sa ako 15 ročná zúčastnila speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Napriek tomu, že obsadila 2. miesto dostala práve ona nahrávaciu zmluvu od vydavateľstva Sony BMG, vďaka ktorému vznikol v roku 2008 jej debutový album Dominika Mirgová. Zatiaľ posledný album od Dominiky je album Armáda, vydaný v roku 2016. Dôvod prečo to píšeme je ten, že ako ste si mohli všimnúť v poslednej dobe speváčka zvýšila svoju aktivitu keď vydala úspešný singel Stopy s Majselfom a najnovšie Noc patrí nám s Adissom. Ak hádate, že je to predzvesť nového projektu, tak hádate správne. Viac sa však dozviete v mini rozhovore hneď pod playlistom jej momentálne najobľúbenejších skladieb.

1. Kde a kedy najčastejšie počúvaš hudbu?

Dominika Mirgová: Najradšej v aute keď cestujem.

2. Aká skladba je tvoja najobľúbenejšia?

Dominika Mirgová: Ja milujem veľa žánrov a nie som zameraná na jednu pesničku. Pokaždé je to iná. Záleží na tom, ktorá v tom období vyjde a či sa mi páči. Momentálne dookola počúvam moje nové veci pretože nahrávam v štúdiu album :D.

3. Aké sú tvoje ďalšie plány do budúcnosti?

Dominika Mirgová: Niekedy vo februári, v marci chcem dať von nový album TOTO SOM JA. Robíme na tom spoločne s Adissom, ktorého som oslovila na post producenta, takže tvoríme spolu. Je to talentovaný týpek a som rada zaňho, lebo ma zobudil. Konečne ma po 10 rokoch začala naplno baviť hudba a ten proces tvorenia. Nedávno sme dali von náš spoločný song Noc patrí nám.

Komentáre

Odporúčame