News

MARPO vs RYTMUS. Ako dopadol domáci boxerský zápas roka?

Včera v neskorých večerných hodinách sme boli snáď všetci divákmi jednej z najjedinečnejších udalostí bojových športov v našich domácich hodinách. Vypredaná pražská O2 aréna zažila najväčšiu XFN Night v našich končinách, kedy sa jej naživo zúčastnilo až 17 000 divákov. Samozrejme, čerešničkou na torte a hlavné lákadlo celej udalosti bol zápas medzi najzásadnejšími predstaviteľmi rapovej scény v Čechách a na Slovensku

Keď Rytmus pred časom oznámil, že vyzýva Marpa na skutočný boxerský zápas, zo začiatku to ľudia brali ako srandu. Ukázalo sa to však solídnou pravdou a obaja rapperi venovali posledné mesiace intenzívnym tréningom, aby sa pred divákmi oboch krajín predviedli vo svojej najlepšej možnej forme.

Zápas dopadol v prospech favorita a Marpo si z ringu odniesol zaslúžené víťazstvo. Rytmus však dokázal vo svojich 41 rokoch prekvapiť. Napriek tomu, že už v druhom kole sa prejavilo, že sa doposiaľ napriek ťažkému tréningu nepredstavil v ostrom súboji, vydržal odohrať celú dĺžku zápasu. Celý livestream ti hádžem sem do článočku, ak včera večer tvojej pozornosti ušiel. Rešpekt obom bojovníkom!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame