Eventy

STING sa vráti! Ponúkne najväčšie hity svojej hudobnej kariéry!

Anglická spevácka hviezda STING  v lete obehne Európu. So špeciálnymi festivalovými a koncertnými vystúpeniami  sa  30.6.2019 vráti aj do Bratislavy, kde vystúpi na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Publiku  zaspieva  svoje najznámejšie skladby  s rockovým nádychom.

Sting sa slovenskému publiku predstaví presne po roku. Na koncerte na Bratislavskom hrade, ktorý bol súčasťou turné po rôznych historických miestach, mu v júni 2018 sekundovala reggae ikona Shaggy, s ktorým na jar 2018 vydali album s názvom 44/876.

Posledná Stingova hudobná udalosť na našom území, ktorá sa uskutočnila pod záštitou Vivien Exclusive Night  na Bratislavskom hrade,  sa po zverejnení bleskovo vypredala napriek tomu, že sa jednalo o exkluzívny koncert s obmedzenou kapacitou, čo súviselo i s výškou vstupného. Veľkorysé priestory Zimného štadióna Ondreja Nepelu ponúkajú mnohonásobne vyššiu kapacitu, vďaka ktorej budú ceny vstupeniek nižšie. Koncert sa od toho minuloročného bude odlišovať nie len dostupnejšími cenami vstupeniek, ale  aj hudobným žánrom, ktorým bude dramaturgia koncertu poňatá. 

Návštevníci sa môžu tešiť na hity ako Englishman In New YorkFields of GoldDesert RoseShape Of My HeartEvery Breath You TakeRoxanneMessage in a Bottle a mnoho ďalších v podaní Stinga za sprievodu elektrického, rockového zvuku jeho kapely.

STING: MY SONGS – 30. jún 2019 Zimný štadión Ondreja Nepelu (Bratislava)

 Vstupenky budú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

 

Komentáre