NewsČlánky

Je FYLYP nová vychádzajúca hviezda?

Hovorí ti niečo meno FYLYP? Ak nie, dovoľ mi zoznámiť vás. FYLYP je chalaň zo susedného Česka, má rad Harryho Pottera a miluje prízvuk Sloveniek. Skvelé! A teraz k veci. Tento týpek je nová vychádzajúca rapová hviezda.

Singel s názvom Ptám se bol jeho prvým zverejneným trackom vôbec a okamžite zožal úspech. V komentároch na YouTube ľudia nešetrili chválou. Príjemný beat a text s odkazom.  „Chcel som do toho singlu dať kus seba, dať tam emócie. V tom čase som prežíval dosť náročné obdobie a mal som potrebu to dať zo seba von. Tou skladbou som sa chcel rozlúčiť so životnou kapitolou, ktorá pre mňa znamenala niečo veľké, no na druhej strane som začať novú kapitolu.“ Kedy ale prišiel zlom, že chce robiť hudbu? „Odmalička všetci tvrdili, že neviem spievať a že neviem vydať ani jeden, jediný tón. Lenže ja som hudbu odjakživa miloval a aj tak som si stále spieval. Proste, mne môže niekto niečo povedať, pokiaľ ja niečo chcem, musím to určite dosiahnuť. Vždy sa snažím nájsť cestu alebo spôsob, ako si plniť sny. „ Hovorí Fylyp, ktorý ale nepočúva zásadne iba rap, ale má rád aj ostatné žánre a dodáva, že od sedemnástich si je istý, že chce hudbou ľuďom niečo odovzdávať. 

Po prvom singli teda prišiel ďalší a ten nesie názov Moët. Ten je viac rapový a mladý umelec ním chce ukázať svoju tvárnosť. 

V budúcnosti chystá Fylyp ďalšie single a dokonca pripravuje aj EP, ktoré bude vonku už v januári! Robiť hudbu na vyššom leveli mu umožňuje Blakkwood, pomocou ich štúdia a Fylyp na záver rozhovoru dodáva, že im ďakuje za obrovskú príležitosť a špeciálne ďakujem posiela Cehovi, ktorý stojí v obcoch singloch za muzikou! 

Vypočuj si, papaj na! 

Poznáš aj ty niekoho talentovaného, o kom by sme mali napísať? Napíš nám do komentára! 

Komentáre

Odporúčame