Články

Dara Rolins oslavuje narodeniny! (EVOLÚCIA)

 

Dara Rolins oslavuje narodeniny! (EVOLÚCIA)Je krásna, je talentovaná a všetci ju milujeme. Reč je o popovej dive Dare Rolins, ktorá len pred pár hodinami oslávila svoje narodeniny. Prezrádzať vek dámy  sa nepatrí a nepíšem to preto, že by sa Dara za ten svoj hanbila. Jej telo, sviežu myseľ a pohľad na svet, jej  môžu pokojne závidieť omnoho mladšie ročníky. 

Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli o menší THROWBACK, ktorým chceme speváckej hviezde, módnej ikone a skvelej matke zaželať všetko najkrajšie a ešte všemožne veľa skvelých trackov! (Neopúšťajte sa v komentároch za tie superlatívy, je len veľmi malá škrupinka ľudí, ktorá sa udržala na scéne niekoľko desaťročí a skutočne si ich zaslúži.) 

 Dara Rolins oslavuje narodeniny! (EVOLÚCIA)

Dara Rolins – alebo inak Darinka Rolincová, kraľuje pódiam už od útleho detstva. Už ako štvorročná sa objavila v televízii  a ako osemročná už bola vo filme. Len dva roky na to vyhrala anketu Zlatý Slávik a odvtedy žne úspech za úspechom. 

Mimoriadny talent, neuveriteľný hlas a nebojácnosť priniesli Darinku k Maestrovi Karlovi Gotovi, s ktorým si ako malinké dievčatko šupla duet Zvonky štěstí.  Práve táto udalosť bola štartovacím motorom jej úspešnej kariéry.

Musíme podotknúť, že piesne z tých čias, žijú do dnes. Či už je to pieseň o kamarátstve s dúhou alebo notoricky známa pesnička Keby som bola, princezná Arabela, či hit Až raz budem učiteľkou. 

Verte či nie, aj veľké hviezdy starnú a rastú. Z malého rozkošného dievčatka sa postupne stávala veľká slečna, ktorá si stále dokázala podmaniť publikom. Svetlo sveta uzrela, napríklad,  do dnes obľúbená pesnička Čo o mne vieš?! ktorej text vieme  snáď všetci naspamäť. 

Dara Rolins oslavuje narodeniny! (EVOLÚCIA)

 

Čas plynul, vtedy ešte Darinka sa pomaly menila na ikonickú Daru, ktorá  vydala nemalé množstvo albumov a veľkých singlov. Pripomeňme si tie najlepšie single: 

 

 

A ďalších milión songov, ktoré vás rozatncujú, chytia za srdce alebo dojmú. Lebo ako spieva v svojej pesničke – „Vo svojich pocitoch som extérmna, len tak chcem žiť, ak na to máš, tak si ma chyť. “ Dara dokonale prenáša svoje emócie dokonale v svojich singloch. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

A vy sa dnes mate ako?❤☀

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 

Dara účinkovala aj  ako porotkyňa v speváckych súťažiach, kde nemala problém vyjadriť svoj názor a poslať tých menej talentovaných dopreč, no slovami chvály nikdy nešetrila, ak bolo treba. Naspievala tiež úvodnú pieseň mega úspešného filmu Všetko alebo nič. 

Ikonická diva je mamou malej Loly, s ktorou sa snaží tráviť všetok voľný čas, cvičí jogu, zdravo sa stravuje a ročne absolvuje až stovky vystúpení. Na tie ju doprevádzajú jej „sestry“, tanečnice z Dara Force, s ktorými si rada odbehne na dovolenku kdesi do teplučka.

Jej posledným albumom je album ETC, na ktorom nechýba veľa emotívnych odkazov, z ktorých budete mať zimomriavky, alebo singlov, ktoré vás jednoznačne roztancujú! 

 Nesmieme zabudnúť ani na jej diár , ktorý sa už dlhoročne teší veľkému úspechu!

Na záver len pripomeniem, že album a rovnako tak merch oslávenkyne zakúpite TU a Dare v mene redakcie želáme všetko naj!

 

Komentáre

Odporúčame