News

ARIANA GRANDE je ženou roka 2018: Už sa viac nemám čoho báť!

Svetová popová princezná Ariana Grande žne jeden úspech za druhým! Jej aktuálny obrovský hit, song s názvom THANK YOU, NEXT, sa síce aspoň najbližšie tri dni neumiestni na prvej priečke Billboard Hot 100, no svetové hudobné rebríčky začína pomaly ale isto dobýjať!

ARIANA GRANDE je ženou roka 2018: Už sa viac nemám čoho báť!

Čo by Ariana poradila svojmu mladšiemu „ja“ ?

Nespochybniteľnou pravdou je, že Ariana Grande má aktuálne primetime svojej hudobnej káriery. THANK YOU, NEXT sa stala oficiálne najsledovanejšou skladbou v hudobnej histórii za prvý deň jej zverejnenia s počtom 50 miliónov pozretí. Arianin posledný úspešný album Sweetener sa v auguste stal (už ako v poradí jej tretí) umiestneným na prvom meiste rebríčka Billboard200. Vyšlo z neho rovno 10 singlov umiestnených v rebríčku Billboard Hot 100, čo už je čo povedať!

!!! Album SWEETENER aj spolu so staršími vieš stále objednať u nás na shope !!!

Samozrejme treba myslieť i na to, že tento rok sa na druhý svet pobral z dôvodu predávkovania sa jej expriateľ MacMiller, ktorého smrť ukončila aj jej nasledovný vzťah. Aktuálne jej však v príprave jej nový album, ktorý taktiež dostáva názov THANK YOU, NEXT a my jej prajeme, aby tento jej kariérny primetime pretrval čo najdlhšie!

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre