ČlánkyNews

Eshop RUKA HORE oslavuje 5.narodeniny!

Tvoj obľúbený eshop totiž zajtra oslavuje narodeniny. Na Mikuláša. Aby sa počet darčekov zdvojnásobil. Dobre premyslené. A teraz vážne.

Eshop RUKA HORE bude mať už zajtra päť rokov. To znamená, že už sme vyrástli z plienok a vieme  aj chodiť.

Za dlhými mesiacmi makačky, driny a hľadania všetkých možných ciest k vylepšovákom, sa ukrývajú vyškerené ksichty, ktoré doma rozbalia u nás vytvorenú objednávku. A to je ten najlepší pocit a to nás baví. 

Aby si si ale vedel lepšie predstaviť, za čím všetkým stojíme a čo všetko robíme, prečítaj si článok v ktorom sa dozvieš o prekvapení, ktoré sme pre teba pripravili! 

 Eshop RUKA HORE oslavuje 5.narodeniny!

 

Kto sme a čo všetko robíme? 

Sme banda trochu nepríčetných bláznov, ktorým je stále málo. 

Nie sme len eshop, sme niečo o kúsok ďalej. Vymysleli sme svoj vlastný koncept, vďaka ktorému nie je CD iba obyčajný kúsok plastu. Spustili sme predpredaje s podpísanými nosičmi Slovenských a Českých interpretov, vďaka ktorým podporujete priamo ich. To, že ich bolo už niekoľko desiatok, určite registruješ. Pre ozajstných fajnšmekrov máme zberateľské kúsky, ktoré už len tak ľahko nezoženieš. Máme svoj vlastný Merchandise interpretov a spolupracujeme s najlepšími. Takže okrem toho, že môžeš frajeriť, že máš ako jeden z prvých doma CD svojho fav speváka, môžeš byť aj high fashion. A to sa počíta! Neriešime, či žiješ na Slovensku, v Česku alebo v Španielsku – zásielku ti doručíme bárskde, hneď druhý deň po objednaní expedujeme.  Na sklade máme tisícky všetkého: tričiek, mikín, šálok, nosičov. Takže žiadne, že objednáš si zajtra príde v prvý deň školy tvojho vnuka. Sme multižánroví a to by si mal vedieť tiež. Máme 65 000 spokojných zákazníkov a čísla idú hore. Od roku 2015 vyhrávame súťaže v mnohých kategóriach v súťaži Shop roku.  Ak si nás ideš, nenahneváme sa, ak nás podporíš aj tento rok a zahlasuješ za nás TU.

 Eshop RUKA HORE oslavuje 5.narodeniny!

 

Eshop RUKA HORE oslavuje 5.narodeniny!

 

Ruka Hore pomáha. Áno, hudba odjakživa spája a to nám teda vôbec nie je cudzie. Založili sme OZ Labka Hore  a snažíme sa pomáhať aj iným združeniam. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 
 

Sme radi, že sme mohli deckám urobiť radosť dúfam, že ste si užili @repelend ✌

Príspevok, ktorý zdieľa Ruka Hore ✌ (@rukahore),

 

Denne pre vás špekulujeme niečo nové. Vymýšľame, tvoríme, kreujeme a snažíme sa rásť. Najnovšie naše CD-čká distribuujeme do sietí kníhkupectva Panta-Rhei a chystáme pre vás vylepšený, chrumkavučký web, kde nájdete všetko prehľadne a raz-dva.

Díky moc za support a že ťa bavíme a ako odmenu sme si pre prvých 100 z vás, ktorí si od nás niečo objednajú od zajtrajšej polnoci, pripravili darček ej kej ej naše tričko k objednávke úplne for free! Takže, choď do toho kamoško, určite si vyberieš! 

 Chýba ti u nás niečo? Máš nejaké pripomienky alebo máš nápad, čo by sme mali zmeniť? Neváhaj nám nechať komentár! 

 

Komentáre