News

Janette Drapáková kritizuje Rytmusa za spomenutie jej muža v tracku TOTO NENI HUDBA

Sranda a tzv. punchlines do rapu patria snáď odjakživa. Rýmy sú stavané presne týmto spôsobom a svoje o tom vie aj Rytmus, ktorý humor vo svojej muzike nikdy nevynechával. Určite ste zachytili posledný newschool album od ČisTého, ktorý vo svojom trackliste priniesol viaceré extrémne silné záležitosti. Medzi ne celkom bez pochýb patrí aj skladba TOTO NENI HUDBA, kde sa na feate predstavil práve Rytmus aj spoločne s Egom, a kde si Paťo takpovediac „rypol“ do uznávaného slovenského hudobníka Paľa Drapáka. 

Od vydania albumu ubehol už hodne dlhý čas, no pani manželka spomínaného Paľa Drapáka, Janette, sa k nemu a dotyčnej skaldbe dopracovala až teraz a rozhodla sa nemilosrdne obhájiť svojho muža. Okrem Rytmusa si to v jej siahodlhom statuse odniesol aj samotný ČisT, či Egáč, ktorý by mal podľa jej slov robiť už len „letné hity“. Ako sa ale títo dvaja „previnili“, zostáva tajomstvom.

Čo dodať? Ja by som skromne navrhol vypočuť si ešte raz a znova krásTnu skladbu TOTO NENI HUDBA, ktorá sa u pani Drapákovej nestretla s pochopením. Má zmysel opäť vysvetľovať ako vzniká text tracku v rape? A pýtať sa, ako Rytmus spomenul jej milovaného muža pomimo „frázovania“? Neberme sa tak vážne…

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame