NewsČlánky

PLAYLIST: Aké pesničky rotujú Aless na Spotify?

PLAYLIST: Aké pesničky rotujú Aless na Spotify?

Vitajte pri prvom dieli nášho pravidelného seriálu, ktorý bude niesť názov PLAYLIST. Ako už z názvu vyplýva, budeme zverejňovať obľúbené skladby rôznych interpretov, ktoré nájdete v jednom playliste pomocou hudobnej služby/aplikácie Spotify. V každom pokračovaní sa pokúsime priniesť okrem výberu skladieb aj menšie exkluzívne info ohľadom plánov do budúcna. 

Od vydania albumu Iní od Podzemgangu uplynuli už 3 roky. Kto by povedal, že vtedy ešte 16-ročná teenegerka s talianskym menom, bude mať na konte v roku 2018 za sebou už 2 sólové albumy? Asi iba tí najväčší optimisti. Napriek všetkým kauzám a neprajníkom, Aless dokázala naplno pretlačiť ženský rap do povedomia ľudí na Slovensku.  Samozrejme, aj predtým existoval ženský rap, ale určite nebol až tak rozšírený ako práve dnes. 

Poďme sa však pozrieť na výber skladieb, ktoré Aless momentálne počúva. Ten sa skladá najviac z amerického rapu, čo je dosť pochopiteľné, keďže tento žáner hýbe svetom a je joe trendy. 

Za sebou máš 2 albumy. Pre 19-ročnú interpretku je to na slovenské pomery celkom dosť. Čo plánuješ na najbližšie obdobie?

Aless: Premýšľam o albume…možno koncom roka a chcela by som trochu cestovať po svete. No najbližšie plánujem singel a dávame dokopy nové klipy.

Kedy najčastejšie počúvaš hudbu? Nebojíš sa, že ťa zahraničný rap príliš ovplyvní pri tvojej tvorbe?

Aless: Mala som také zvláštne obdobie, že som veľa hudby nenapočúvala, no pomaličky to doháňam. Milujem si pustiť hudbu ráno pri líčení, to je taký relax 2 v 1 haha, ale baby to iste dobre poznajú.

Komentáre

Odporúčame