News

MAJK SPIRIT: Nikto iný, iba ty (HIP-HOP REALITY)

Nový človek, dvojkombo Ypsilon, NIE SOM TU NÁHODOU… toto sú sólové projekty Majka Spirita, z ktorých prvý doslova oživil slovenský hip-hop, druhý spravil obrovský boom svojím konceptom a pozdvihol celú generáciu a ten tretí nám už klope na dvere. Čo od neho môžeme čakať?

Osťo si pre teba pripravil ďalšiu časť svojej mocnej showky s názvom HIP-HOP REALITY, v ktorej už pekných pár rokov spovedá zásadné mená slovenskej a českej rapovej scény. V najnovšom, t.j. 73. diely sa po jeho boku ukázal opäť Majk Spirit, ktorý ti predstaví svoj najnovší sólový album s názvom NIE SOM TU NÁHODOU. Vypočuješ si nejaké tie ukážky, teda dostaneš istú formu snippetu, ak album stále nemáš objednaný a z nejakého nejasného dôvodu váhaš.

Čo sa zmenilo za 7 rokov od vydania Nového človeka? Je Majk Spirit na svojom novom projekte viac reálny? Čo je zmyslom albumu Nie som tu náhodou? Ako je na tom Speezy so svojou polovičkou? Čo ďalej plánuje? Zistíš tiež, ako vznikala celá myšlienka tohoto krásneho projektu a Speezy ti dovolí nahliadnuť do pozadia celej tvorby. Keďže naozaj bolo o čom kecať, táto „časť“ HHR sa nám zľahka pretiahla, a tak sme si ju dovolili pre teba rozdeliť na tri dni, aby si mal príjemný večer s Osťom a Majkom Spiritom rovno 3krát za sebou!

Čast druhá: NIKTO INÝ, IBA TY (4.12.)

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame