Články

Vladis: Inferno je môj najlepší album! (VIDEOROZHOVOR)

V decembri sa s vydávaním albumov akoby roztrhlo vrece. S novým nosičom  prichádza aj Vladis a nesie názov Inferno.  Minulý týždeň vyšiel track č.1 , ktorým sa celý album otvoril  a včera sa konečne spustil PREDPREDAJ.

Tomy bol zisťovať, detaily, nenechaj si to ujsť! 

 

Kámo, povedz nám, čo máš nové? 

Minulý týždeň som otvoril môj nový album Inferno, včera von vyšiel ďalší song a je spustený predpredaj. To mám nové a to by vás malo všetkých zaujímať, haha. Bude to môj najlepší album! 

Máme očakávať niečo, čo tu od teba ešte nebolo? 

Povedal by som, že ľudia, ktorí ma počúvajú alebo niekedy počúvali budú prekvapení, je dosť atmosférický a dosť vychillovaný. Má devätnásť skladieb z toho väčšina sú také dosť kľudné no a tie ostatné sú pomixované s rôznymi žánrami.

Kto sa ti postaral o hudbu? 

Väčšinu z albumu mi robil mladý producent Matúš Babka, musím povedať, že to je veľmi šikovný chalan. Plus je tam Majky Beatz, Special Beatz, Christian Čikoš… 

A čo spolupráce? 

No. Je tam Delik, je tam Elpe, ale aj Matej Vávra, ktorý aj spieva aj rapuje. S je tam napríklad aj Celeste či Monika Bargárová, ale väčšinou sú to moje sólo veci, v ktorých som sa hrajkal trochu.

Máš na albume obľúbený track? 

Ja to nerád hodnotím podľa nejakej obľúbenosti  dosahov a týchto kravín, ale najradšej to hodnotím podľa toho, aké mám k tým trackom vzťahy. Na tomto albume mám veľmi rád singel Amen a momentálne je to z albumu pre mňa najsilnejšia vec. Ale to sa mení, príde leto a obľúbené budem mať zas niečo iné. 

Koľko klipov k songom z albumu uvidíme? 

19 songov = 19 vizuálov. Dvanásť z nich je dokonca už natočených a každý týždeň ich budem postupne dávať von. 

Odkaz fanúšikom? 

Pozdravujem Ruku hore! Vy sledujte dobré rozhovory no a INFERNO vyšlo včera a dúfam, že ho oceníte! 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Odporúčame