Playlisty

PLAYLIST: Aké skladby si momentále ide RONIE?

PLAYLIST: Aké skladby si momentále ide RONIE?Sympatickú a talentovanú speváčku Ronie si niektorí z vás možno pamätajú ešte zo skupiny Foursomeone, s ktorou vystupovala aj v šou Česko Slovensko má talent. Po odchode zo skupiny sa jej podarilo úspešne naskočiť na sólovú dráhu. Na konte má hity ako Máme Čas, Čo Bolo V Nás alebo Keď Teba Mám s produkciou od Dja Wicha. Tak isto spolupracovala aj s interpretmi ako Peter Pann, Tomi, Adiss, Suvereno a ďalšími, ktorým prispela na skladby svojím prenikavým spevom. Najnovšie má vonku anglicky naspievaný singel Venus and Mars, o ktorom sme už písali aj na našom portáli. Zatiaľ sme sa od nej však nedočkali vydania žiadneho rozsiehlejšieho projektu ako napríklad albumu. Ale aj na tom sa už pracuje. Podrobnejšie info aj s playlistom jej momentálne najobľúbenejších skladieb nájdete nižšie. 

1. Kedy a kde najčastejšie počúvaš hudbu?

Ronie: Najčastejšie asi pri cestovaní. Dosť často cestujem minimálne trasa Pezinok – Bratislava takmer každý deň, takže tu vzniká priestor aj pre počúvanie hudby. Alej tak vždy keď niekam idem mám sluchadlá v ušoch haha. Môžem to nazvať profesionálnou deformáciou. Stále mám hudbu v hlave, čiže miestami sa jej aj vyhýbam. Doma si nepúsťam hudbu a užívam si ticho 🙂

2. Aká skladba je tvoja najobľúbenejšia?

Ronie: Najobľúbenejšia skladba ever? Fuu. Ťažko povedať len jednu ale asi by som strelila, žeeee Christina Aguilera – Beautiful. Nejako pri tejto pesničke som začala chápať hudbu viac ako len nástroje a spev. Veľký odkaz, veľký hlas, veľké emócie.

3. Aké sú tvoje ďalšie plány do budúcnosti?

Ronie: Už som viackrát niekde spomenula, že pracujem na EP. Chcela som to stihnúť vydať ešte tento rok, ale je s tým naozaj veľa práce a ja som perfekcionista, čo sa hudby týka. Takže pokiaľ to nebude na 4000000 % podľa mojich predstáv, nezverejním to. Ale začína sa to pomaly pekne rysovať. Takže niekedy budúci rok už plánujem ukázať svoje prvé dieťa svetu. Veľmi sa na to teším.

Komentáre

Odporúčame