News

Máš dva milióny navyše? Jakubec za ne odvysiela sex s jeho o tridsať rokov staršou Božankou!

Slovenský popový pár šokuje! Ak chceš, aby frajerka s tebou v posteli robila niečo, čo striktne odmieta, ver mi, že keď sa dozvieš, čo maestro, prezidentský kandidát, spevák, zabávač a milovník dôchodkýň chystá, prejde ťa chuť. Na čokoľvek. Teraz chvíľu nepapaj. Ver mi, chcem ti dobre. 

Po svadbe milénia, ktorá sa stala skôr jedným veľkým fiaskom a internetoví užívatelia sa vyřádili na komentároch, v ktorých ich zaujímala najmä svadobná noc s Martinovou o tridsať rokov staršou manželkou Božankou. Mnohí si novomanželov doberali, či trvala svadobná noc príliš dlho preto, lebo bola ehm súlož prerušovaná opakovanou masážou srdca čipernej dôchodkyne. Martin ale reaguje!

Horúcu noc s jeho milovanou chce zverejniť za 2 milióny Eur! Tvrdí totiž,  že ich ľudia hejtujú a to je to, čo chcú – dôkazy, že sa naozaj dokážu romanticky milovať a to aj napriek pokročilému veku. 

Túto ponuku poslal do redakcie pluska.sk a je mu jedno, či mastnú sumu zaplatí jednotlivec, firma, televízia, alebo sa na ňu poskladajú viacerí. 

Nuž, ak máš peniažky na vyše a ešte nevieš, čo s nimi… Investuj ich s rozumom! 

Máš dva milióny navyše? Jakubec za ne odvysiela sex s jeho o tridsať rokov staršou Božankou!

 

by:@kat_____a

Komentáre