NewsČlánky

EXKLUZÍVNA PREMIÉRA: Momo posúva von prvý videosingel z pripravovaného albumu WLK

EXKLUZÍVNA PREMIÉRA: Momo posúva von prvý videosingel z pripravovaného albumu WLK

Pre Moma bol rok 2017 určite zaujímavým a náročným zároveň. Vydal pokračovanie albumu Rival, následne si odkoncertoval rovnomennú tour po Slovensku a stihol vydať aj výberovkuNa nej sa objavili tie najlepšie featuringy, ktoré vyprodukoval počas minulých rokov. Best Of Feats bol obohatený o videosingel NJB SA NÁM SEM s jeho ženou Sandrou, ktorý rozvíril vášne na internete a ľudom poskytol priestor na hodnotnú diskusiu. Po krste v Ateliéri Babylon nastala menšia odmlka, ktorú prerušil Momo spoluprácou na albume Progress od Petra Panna. 

„Jebnutý Momo je s5“, aj keď od jeho posledného albumu RIIVAL ubehlo len niekoľko mesiacov. S čím prichádza tentokrát? 

EXKLUZÍVNA PREMIÉRA: Momo posúva von prvý videosingel z pripravovaného albumu WLK

Ak sledujete Momove sociálne siete, tak ste si mohli všimnúť, že ešte v decembri avizoval prácu na novom projekte, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta na jar 2018

Ani sme sa nestihli spamätať a Momo dnes naservíroval prvú ochutnávku, ktorá nesie názov FLEXIN a bude súčasťou pripravovaného albumu WLK.

Lyrics k novému tracku nájdeš tu.

 

Fanúšikovia s veľkým očakávaním

Ak je niekto v pozícii ako Momo, tak je na mieste, že fanúšikovia majú očakávania. Bude to starý dobrý Momo? Dostaneme celkom niečo nové? Momo nám na naše otázky odpovedal takto: „Moji fans môžu očakávať jednoznačne to najtvrdšie čo viem dať a paradoxne aj to najmelodickejšie, čo viem dať. Každopádne som v procese. V 2008 som vydal debut Nepatrím Medzi a dnes je rok 2018 – to je už dlhých 10 rokov. Dospel som k zmene, ktorú budete na albume cítiť. Nič si nesľubujem, ale mám z toho veľmi dobrý pocit.“

Album s poradovým číslom sedem

Odkiaľ si nabral múzu na nový album v takom krátkom čase? Čo ťa motivuje? Čo ťa ženie vpred? 

Múzu…to neviem. Mám pocit, že to sa nedá ovplyvniť. Keď si v pohode a nemáš problémy, tak to ide. Keď ťa niečo ťaží, tak to ide ťažko. Čiže teraz som v pohode. Motivuje ma pokrok – čo sa týka hudobného posunu, lyrického posunu, intonačného posunu. Vpred ma ženie vášeň k hudbe. Tento album robím veľmi prirodzene, pomaličky. Predstava je zúžitkovať všetko, čo som sa naučil. Viac si dávam záležať na výbere hudieb. Jeden kamoš mi dohodil kvalitných a talentovaných producentov zo sveta. Vyberám teda len to, čo ma naozaj chytí a viem, že to je šleha. Neuspokojím sa s málom. Nebavia ma priemerné hudby.

Akú máš predstavu o albume WLK? Koncept, hudby, hostia a tak ďalej? Keďže si prehlásil, že to bude to najtvrdšie, čo tu kedy vzniklo. 

Hostí mam vytipovaných: Momo. Najtvrdší preto, lebo som cítil takú emóciu. Ale stalo sa to, že som to dal všetko do jedného tracku a zistil, že to stačí (smiech). Zrazu som pochopil, že chcem tie emócie v trackoch prestriedať a začal som meniť koncept. WLK bude jednoznačne aj najmelodickejší album. Kladiem na to dôraz, bude to 50/50. Tvrde tracky a veľmi melodické tracky. Baví ma, keď sa môžem naučiť niečo nové. Progres, ku ktorému som sa dostal prirodzene. Nechajte sa prekvapiť.

Komentáre

Odporúčame