Články

Vydanie prvého EP mladému Newyorčanovi zmenilo život

Dve Nohy? Názov pre hudobný projekt Two Feet vznikol za pár sekúnd a nie je za ním žiadne veľké uvažovanie. Ide o mladého hudobníka z New Yorku. Hral vo viacerých jazzových kapelách a Two Feet je jeho prvý oficiálny projektSpev a gitara sú pre jeho tvorbu základom. Finálne skladby niekedy pripomínajú hip-hop, niekedy elektroniku. Najnovšie sa pripomína videoklipom k najnovšiemu singlu I Feel Like I’m Drawning, kde uvidíte tých nôh naozaj mnoho…

 

Okrem toho má na konte zatiaľ dve extrémne úspešné EP-čká – First Steps EP a Momentum EP. Obe nájdete na soundcloude. Okrem neoficiálnych pokusov od rôznych tvorcov má Two Feet na konte len jeden oficiálny videoklip, a to na skladbu Go Fuck Yourself. Nejedná sa o nič svetoborné, žena pri tyči si svojich divákov ale určite našla.

Hudobník momentálne hľadá a formuje svoj vlastný štýl a zvuk. Zároveň potvrdzuje, že úspech v tom, čo človeka baví prichádza sám, je len polovičnou pravdou. Obety sú totiž nevyhnutné a aj v prípade projektu Two Feet tomu nebolo inak. Menej parties, menej času s priateľmi a viac času pre tvorbu a zlepšovanie sa.

Informácií o Two Feet je na internete veľmi málo, a tak odporúčame sledovať sociálne siete projektu. Všetky ich nájdete tu. Niekde tam možno kúpite aj merch v podobe prezervatívov ;-).

V roku 2018 zavíta Two Feet aj do Európy. Grape? Pohoda? Či Colors of Ostrava?

Komentáre

Odporúčame