News

Ako si zarobiť 4,5 milióna dolárov? Stačí keď na vás skočí Skrillex

Presne takáto situácia nastala ešte v roku 2014 v Los Angeles na jednej Skrillexovej show. Známy DJ sa rozhodol počas svojho setu skočiť medzi dav. Dav ho našťastie zachytil ale nanešťastie pre jeho fanúšičku Jennifer Faissl. Tá po jeho prudkom dopade utrpela zranenia, z ktorých sa neskôr musela zotavovať. Samozrejme situáciu nenechala len tak a celú vec potiahla až na súd, kde Dj-a zažalovala za spôsobené zranenia. 

V týchto dňoch súd dospel k verdiktu. Tentokrát našťastie pre fanúšičku Jennifer a nanešťastie pre Skrillexa a jeho partiu. Súd jej priklepol ako odškodnenie za spôsobenú ujmu na zdraví astronomických 4,5 milióna amerických dolárov. Keďže Skrillex má podľa konečného rozhodnutia 35 % podiel na zraneniach, z tejto čiastky ide 1,6 milióna z jeho vrecka.  Jeho tour company Lost Boys musí prispieť sumou 1,8 milióna dolárov a takisto aj samotný klub The Belasco Theater priloží 450 tisíc dolárov. Ale keďže podľa súdu má Jennifer 15 % podiel na jej zraneniach, nedostane úplne celú čiastku.

Napriek tomu, že je samotný Skrillex z rozhodnutia súdu sklamaný, nezanevrel na svojich fanúšikov a odkazuje im: „Nič nie je pre mňa nič dôležitejšie ako moji fanúšikovia a ich bezpečnosť na mojich shows. Chcem aby sa bavili a užívali si hudbu.“

 

 

 

 

  

Komentáre

Odporúčame